Yalvaç harita ve uydu görüntüleri

Isparta’nın 105 km. kuzeydoğusunda bulunmaktadır. Yüzölçümü 1415 km2’dir. daha fazla bilgi

Yalvaç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Isparta » Yalvaç haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yalvaç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yalvaç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.2965, Boylam: 31.1791

Yalvaç ilçesi belde ve köyleri

Akçaşar , Altıkapı , Aşağıkaşıkara , Aşağıtırtar , Ayvalı , Bağkonak, Bağlarbaşı , Bahtiyar , Celeptaş , Çakırçal , Çamhırman , Çetince, Dedeçam, Eğirler , Eyüpler , Gökçeali , Hisarardı , Hüyüklü, İleği , Kırkbaş , Koyuyaka , Kozluçay, Körküler, Kumdanlı, Kurusarı , Kuyucak, Mısırlı , Özbayat, Özgüney, Sağır , Sücüllü, Taşevi , Terziler , Tokmacık, Yağcılar , Yarıkkaya , Yukarıkaşıkara, Yukarıtırtar

Yalvaç uydu görüntüsü

Yalvaç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yalvaç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yalvaç uydudan görüntüsü

Yalvaç konumu

Yalvaç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yalvaç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.