Kumdanlı (Yalvaç) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kumdanlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kumdanlı, Türkiye topraklarında Isparta ilinin Yalvaç ilçesine bağlı bir beldedir. Kumdanlı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kumdanlı hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Isparta » Yalvaç » Kumdanlı beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kumdanlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kumdanlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 0, Boylam: 0

Yalvaç ilçesi belde ve köyleri

Akçaşar , Altıkapı , Aşağıkaşıkara , Aşağıtırtar , Ayvalı , Bağkonak, Bağlarbaşı , Bahtiyar , Celeptaş , Çakırçal , Çamhırman , Çetince, Dedeçam, Eğirler , Eyüpler , Gökçeali , Hisarardı , Hüyüklü, İleği , Kırkbaş , Koyuyaka , Kozluçay, Körküler, Kumdanlı, Kurusarı , Kuyucak, Mısırlı , Özbayat, Özgüney, Sağır , Sücüllü, Taşevi , Terziler , Tokmacık, Yağcılar , Yarıkkaya , Yukarıkaşıkara, Yukarıtırtar

Kumdanlı uydu görüntüsü

Kumdanlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kumdanlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kumdanlı uydudan görüntüsü

Kumdanlı konumu

Kumdanlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kumdanlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.