Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi
Adres: 1209 SOKAK NO:23 YENİŞEHİR Telefon: 2324334930 Faks: 2324334932 email: 962980@meb.k12.tr) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Konak » Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4186, Boylam: 27.1296

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi uydu görüntüsü

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi uydudan görüntüsü

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi konumu

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yenişehir Dr. Osman Yaşar Sağlık Meslek Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kaka: taban puanı kaç yada puanı kaç - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Misafir: off aklını seven bu okula girmez zati okulda 1 tane akkılı yok - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kaykay: ya sitesi var ama açılmıyor bnm bu sene son senem ve sağlık okumayı düşünüyorum burda bir çok bölüm var ben ya acil tıp teknisyenliği yada hemşirelik istiyorum ama en çok hemşirelik istiyorum bölümler hakkında bilgi arıyorum yardımcı olursanız sevinirimm - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hemşire: bn bu lisede hemşirelik kazandım sizce nasıl bir okul bn izmirde deilim ama orada tanıdıklarım var lütfen acil cevaplayın - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
beyaz: bn de bu sene sizin okula gelicem - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Junİorss GirL: yha bu lise nerde onu çözemedim izmirdemi yozgattamı ayrıca bi yatakhanesi var mı kızlar için lütfen cevaplayın :D - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
elif: yaa bu okulun kendıne aıt yatakhanesı varmı - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
cansu: bölümleriniz neler laboratlık bölümünüz varmı çok merak ediyorum bütün siteleri aradım ama bulamadım - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
esra: bencede iyi bir okul - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
esra: nedeen bir wep sitesi yok - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
q0ssdhhee: bence iyi bir okul.özellikle anestezi teknisyenliği bölümü... - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.