Yeni Bosna İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yeni Bosna İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: Zafer Mah.Yildirim Beyazit Cad.Okul Sok.N:1 Yenibosna Bahçelievler Telefon: 2125512263 Faks: 2125512262) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bahçelievler » Yeni Bosna İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yeni Bosna İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yeni Bosna İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Yeni Bosna İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Yeni Bosna İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yeni Bosna İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yeni Bosna İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Yeni Bosna İlköğretim Okulu konumu

Yeni Bosna İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yeni Bosna İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ben de yenibosna ilköğretim okulunda okuyorum. ben bu okuldan önce başka bir okuldada okudum. okul okuldur ama benbu okulu önceki okulumdan daha çok sevdim.

saygılarımla 4/C sınıfından İrem Kolay.........

- 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.