Alacaatlı (Yenimahalle) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Alacaatlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Alacaatlı, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı bir köydür. Alacaatlı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Yenimahalle » Alacaatlı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Alacaatlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Alacaatlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8470, Boylam: 32.6744

Yenimahalle ilçesi belde ve köyleri

Alacaatlı , Aşağıyurtçu , Balkuyumcu , Çayyolu , Dodurga , Fevziye , Karacakaya , Memlik , Susuz , Şehitali , Yakacık , Yukarıyurtçu , Yuva

Alacaatlı uydu görüntüsü

Alacaatlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Alacaatlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Alacaatlı uydudan görüntüsü

Alacaatlı konumu

Alacaatlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Alacaatlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

n yüksel: sayın okurlar siz yaşadıgınız yerlere kanunlar çerçevesinde sahip çıkın yaşadıgınız yerleri öldürmeyin - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
n yüksel: alacatlı köyünün tarihi 300 yil ötesine dayanır köyümüz başkente 22km uzaklıkdadır başkentin şirin bir köyüdür köyümüzün tarihi orta asya ve kafkaslar üzerinden anadoluya gelen kayı boyu dodur beyin torunlarındanefendi dayı lakaplı bir beyin çiftligi olarak tarihe gecer köyümüzün etrafı küçük tepelerle çevrili agaçlar içinde yaşanacak ve okjizeni bol baş kentin piknik vemesire yeri olan ulaşımı kolay kücük bir köyüüdü belediyelr kanunuyla bazılarına rant saglasın diye mahalle olduk köyümüz betonlaştı agaclar kesildi çay kurudu çeşmelerimizi kanalizasyon aldı ve köyümüz öldü hepimizin başı sagolsun,,, , meşhu olan bir dalak ceşmesi vardı malesef ve köümüzün ortasından gecen bir çayı vardı malesef kö - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.