Yerköy harita ve uydu görüntüleri

Yozgat iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.250 kilometrekare, nüfusu 24.052 dir. Yüzeyi ,genel olarak geniş düzlüklerden ibarettir. Halkın başlıca geçim kaynağı tahıl ekimi ve hayvancılıktır. Merkezi 5.926 nüfuslu Yerköy kasabasıdır. daha fazla bilgi

Yerköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Yozgat » Yerköy haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yerköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yerköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.6177, Boylam: 34.5172

Yerköy ilçesi belde ve köyleri

Akpınar , Arifeoğlu , Arslanhacılı , Aşağıelmahacılı , Aşağıeyerci , Aydıngün , Belkavak , Beserek , Bıcıklar , Buruncuk , Cakcak , Çakırhacılı , Çakırlar , Çalıklı , Çamdibi , Çamlıbel , Çayköy , Delice , Derebağ , Derecik , Göçerli , Gündoğdu , Hacıçeşmesi , Hacılı , Hacımusalı , Hacıosmanlı , Hacıuşağı , Harkaşan , Hatip , İğdecik , Kahyaköy , Karaağaç , Karacaahmetli , Karacaosmanoğlu , Karlı , Kayadibi , Kocaoğlu , Komuşören , Kordeve , Köycü , Kumluca , Küçükçalıklı , Küçüknefes , Orhan , Poyraz , Salihli , Saray, Sarıyaprak , Sedir , Sekili, Susuz , Süleymanlı , Terzili , Topaç , Yakuplu , Yerköy , Yukarıelmahacılı , Yukarıeyerci , Yukarıihsangazili , Zincir

Yerköy uydu görüntüsü

Yerköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yerköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yerköy uydudan görüntüsü

Yerköy konumu

Yerköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yerköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Coşkun YILDIRIM: Ben köyümü çok özledim.

5324854032 SÜRMELİ GİYİM İSTANBUL

- 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
YERKÖYLÜ BAŞKAN: BEN KÖYÜMÜ UNUTMAMAK İÇİN BİR ARSA ALDIM VE KÖYÜMÜN İÇİNE EV YAPTIM.VASİYETİMDE MEZARIMINDA KÖYDE OLMASINI VASİYET ETTİM.LÜTFEN ASLIMIZI UNUTMAYALIM.YOZGAT YERKÖY ESKİ YERKÖYKÖYÜNDEN RECEP ÖZCAN.05306575387 - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
güldeniz: yerköy gelişmekte çok geç kalmış bir şehir kültür bakımdan fazla gerilerde kalınmış insanların artık birşeyler yapmaları için beraber bütünleşmeri lazım yerköy erkeklerinin her gördüğü kadına laf atmaması lazım bu da biraz zor gibi görünüyor - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kurt: selaymun aleykum yerkoy iyi güzel bir ilce ama issizligin avareligin hat safhada oldugu genclerinin bos gezmekten kötü aliskanliklara sürüklendigi her zaman disa göc veren bir ilce iste ama insani insan gencler ananiza babaniza iyi bakin yoksa evde kalirsiniz onlar dislerinden artirip iyi kötü sizi bir yola sokuyor - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
nazlı: tozundan kuraklığından havasından suyundan çok memmunum inanma

- 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
BOZOK66: Cana yakın insanları, kaşıkla yenir arabaşısı,helede o tandır kebabı, YERKÖY''üm şirin ilçem Tüm hemşehrilerime selam ve saygılar - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
murat aykul: yerköy yazları çok sıcak olur tozundan geçilmez kışları ise çok soguk olur çamurdan geçilmez ama ne olursa olsun yazıyla kışıyla unutulmaz bir yer çok şirin çok güzel bir ilçe bambaşka bir şehir saygı var sevgi var büyük büyüklüğünü küçük küçüklüğünü biliyor yani bazı yerlerde olmayan bitmiş olan değerler yerköyde var ve halen devam ediyor inanın bunu samimiyetle söylüyorum ben şuan istanbuldayım yerköye gelince yaşadığımı ve hayatın ne kadar zevkli anlamlı olduğunu anlıyorum.yerköyü çok seviyorum.herkese selamlar murat aykul kırşehir çiçekdağı pöhrenk köyü. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yerköylü gurbetçi: yerköyün değerini ordan uzaklaşıp gittikten sonra anlıyorsun.havası suyu belki derim ama insanları kesinlikle öyle... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ASİ: Ben yerköyde doğdum ve bundan çok memnunum yerköylü olmak bir ayrıcalıktır hakikaten yerköy ün insanı misafiri sever şimdi orda olmasamda kuşların sesini duyar gibiyim - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
YERKOYLU: yerkoy guzel bır şehir olmasına ragmen fazla gelısmemıs ama cok ıyı ınsanları vardır sıcak kanlı...mısafir sever ekonomık ve hava durumu oldukca gzl sankı yaz mevsimi yaşıyorsun gıbıdır... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
bozoklu ibrahim: akyamaç köyünü niye yazmadınız mhp den belediye bşkanlıgına kim koydu benden bukadar bayyyyyyyyyyyyyy - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
sibel-yozgatlı: yerköy güzel bı yer - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
KARASEVDALI: YERKOY YASANLICAK YERLERDEN SIRIN Bİ SEHIR İYİ KI YERKÖYLÜYÜM NE MUTLU YERKÖYLÜ OLANA SEVDALARIKARA SEVDA DELIKANLI GENCLERİ SÖZUNUN ERİ INSANLARİ HA Bİ DE ASKINA DELI DIVANE OLAN YİGIT DELIKANLİSI VAR HA BI DE VEFASIZ KIZI VAR YA OLSUN - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
sibel: akşamını güneşini yerköyü çok seviyorum şimdi uzakta olsamda seni unutamıyorum. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
babacan: arabasi corbasi ünlüdür topragim. aslen polat alemdar da bura dogumludur. - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
Hatibin Oglu: arkadaşlar ilk önce saygılarımı ileterek başlamak istiyorum

yerköy ilçesinin mükemel bir köy olan ÇAKIRHACILI köyünü tanıtmak istiyorum ilk önce insanları mükemel cana yakın

her konuda özverili olan insanları köyümüzü tanıtırken köy girişindeki göl etimizi ve köy girişindeki mükemel sögüt

ağaçları baharın ilk gelişini görmelisiniz saygılar sunar köyümüze bekleriz. - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.