Taşdelen (Yomra) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Taşdelen harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Taşdelen, Türkiye topraklarında Trabzon ilinin Yomra ilçesine bağlı bir köydür. Taşdelen yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Trabzon » Yomra » Taşdelen köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Taşdelen haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Taşdelen haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8891, Boylam: 39.8746

Yomra ilçesi belde ve köyleri

Çamlıyurt , Çınarlı , Çukurköy , Demirciler , Gülyurdu , İkisu , Kaşüstü, Kayabaşı , Kılıçlı , Kıratlı , Kömürcü , Madenköy , Ocak , Oymalıtepe, Özdil, Pınarlı , Tandırlı , Taşdelen , Yenice , Yokuşlu

Taşdelen uydu görüntüsü

Taşdelen ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Taşdelen haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Taşdelen uydudan görüntüsü

Taşdelen konumu

Taşdelen konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Taşdelen) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.