Yozgat harita ve uydu görüntüleri

Yozgat İç Anadolu bölgesinin Orta Kızılırmak bölümünde yer alan bir il. İl toprakları 34°02' ve 36°09' doğu boylamları ile 38°54' kuzey enlemleri arasında kalır. Doğudan Sivas, kuzeyden Tokat ve Çorum, batıdan Kırıkkale, güneybatıdan Kırşehir, güneyden Nevşehir ve Kayseri illeri ile çevrilidir. Türkiye'nin beş tahıl ambarından biridir. daha fazla bilgi

Yozgat harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Yozgat haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yozgat haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yozgat haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8230, Boylam: 34.8083

Statik haritalar

Yozgat ilçe haritaları

Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy

Yozgat uydu görüntüsü

Yozgat ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yozgat haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yozgat uydudan görüntüsü

Yozgat konumu

Yozgat konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yozgat) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yozgatlı kızz: yozgat akdağmadenliyim ve bundan gurur duyuyorum ii ki yozgatlıyım yozgatlıyım pek tatlıyım:)) - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
omer6606: selem topraklarım bende şefaatli dededi köyündeyim boz topragına kurban olayımmmm - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sümeyra coşkun: Yozgatı ve avşarlanı köyünü çok seviyorum. Görmenizi, kalmanızı tavsiye ederim. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
aslı: merhaba arkadaşlar yozgata tayin istiyecem ama pek hoş şeyler duymadım genç kızların evlerini filan basmışlar bir zmanlar askıntı filan oluyolarmış ben diyenlerin yalancasıyım sizce böyle şeyler çok oluyomu ama samimi cevap - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kemalosmanpaşalı: bozok yaylanın mert dürüst delikanlı insanları büyüklerin ellerinden küçüklerin ğözlerinden içten samimi duyğularımla selamlarımı sunarım """ - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
SARAYKENTL: Slm yozgatlı topraklarım benim bende saraykentliyim .gurbette olmak kadar zor birşey yok olsa gerek .yazlarınızı okudum hepsi süperrr yozgatın her yeri apayrı güzeldir insanlar en azından hain deildir misafir perverdir bu zamanda bile yolda kalan yedi yabancı her hangi bir eve misafir olabiliyor. biz bu kadar saf ve temiz insanlarız. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. SARAYKENTLI TRKE KOCAÇAY 0535 297 26 81 - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
AZRA: BENDE YOZGAT SOTRGUNLUYM İSTANBULDA OKUYORUM SORGUN YOZGATTAN DAHA GÜZELDİR GİTMENİZİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
VEYSEL SARAYKENT DİV: slm ben saraykent divanlı dan veysel mrb hemşerilerim nabersiniz yaw ya bizim köyün insanları o kadar cana yakınki valla misafiri bağrına basar ....gel gör köyümü neler var neler görmeden ne bilsin eller - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Uzunholding: Benim Aslan Koclarim ,Yegenlerim Allah izin Verirse in$allah Yanima alacagim sizleri.Hele ufak tefek i$ler yoluna girsin gerisi Kolay,Herkese Benden Selamlar.Uzunholding''de Herkese Yer Var. Sadece Uzun olmasi Yeter. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
YAZAN BABILI: BİZİMDE SILAMIZ BURNUMUZDA TÜTÜYOR AKDAĞMADENİ UMUTLU KASABASI KADİR BOZKURT YOZGATIN SUYU HAVASI YETER - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
UzunHolding_NL66 Akb: Hollandadan tu Hemserilerime selamlar ve UZUNHOLDINGE DAHA COK SELAMLAR Tugrul Amca bizide al yanina, Tum turkiyeye selam - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
gina: ben yozgatlı değilim ama sevdiğim kişi yozgatlı..bende yozgatlı sayılırım sanırım...yozgatlıların ii insanlar olduklarını düşünüyorum çünkü o da çok iyi bir insan...herşeyin en iyisine layık biri...resimlere de baktım..giderim birgün umarım.. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Uzunholding: YOZGAT DEDiGiN''DE GÜZEL BiR BELDE,HEM GÖNÜLDE HEM DiLDE,ARARIM SENi SAHRADA CÖLDE.

MEMLEKET HASRETi GÖZÜMDE TÜTER,YETER ARTIK GURBET CANIMA YETER.

GÜN GELiR, ZAMAN BiTER,ACIRIM KADERiME BAHTIMA ,BEN DEGIL''DE GURBET CIKMIS TAHTIMA

NEYAZIK''Ki YOKMUS YANIMDA SEVDiGiM SEVENiM,MENZiL UZAKTA OLSA DOSTMUS BANA KEFENiM.

SEN TUGRUL BEY SEN GEL,iSTER BEKLE iSTER DÖN GEL,HiC BiRSEY OLAMAZ ENGEL,SEN YiNE''DE YOZGATA DÖNGEL.- 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Uzunholding: yozuna Yozgat,Etine Tuz Ayranina Buzkat,

Bu güzel sözlere birde sen söz kat

Ah Canim Yozgat.

Yigidi Mert, Suyu Serttir,

- 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
RAMAZAN GENÇ KADIŞEH: sana bir masal yazıyayım desem kelimeler eksik kalır sana bu kenti anlatsam karanlık sokaklar dilsiz kalır sana kocaman bir yalnızanlatsam taeifi olmayan bir sen kalır ve sana olan özlemimi anlatsam bütün iller yetim kalır seni ve sendeki sevdigimi çok özledim güzel memleketim YOZGAT - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ramazn : yozgat senle gurur duyuyorum sevdigim sende oldugu için - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Uzunholding: $imdi izin Zamani( 7/2009 )Tüm Gurbetteki Vatanda$lara Hayirli ve Ugurlu Yolculuklar Dilerim YOZGATA-TÜRKIYE''YE SELAMLAR. T.U. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Uzunholding: Burasi Ciddi Bir Site!!! LÜTFEN SACMALAMA Kendine Gel, Ayip - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
malatyalı : 44 vatan 66 mekan (malatya) (yozgat) - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
pişman: ben malatyalıyım yozgatta oturuyoruz burdan tüm malatyalılara selamlar malatya bekle beni geliyorum - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.