1. I am interested in you
2. I desire you sexually
3. I would like you to (do something
4. go somewhere
5. etc)

i want you (ingilizce) almancası

1. Ich will dich
2. ich bin in dich interessiert
3. ich will mit dir schlafen
4. ich möchte dass du (etwas machst
5. wo hin gehst usw.)

i want you (ingilizce) italyancası

1. ti voglio
2. ti desidero
3. voglio che tu (faccia qualcosa)

Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  Come On Over Baby (all I Want Is You)

  "Come On Over Baby (All I Want Is You)", ABD'li R&B şarkıcısı Christina Aguilera'nın 1999 albümü Christina Aguilera'dan çıkan dördüncü teklidir.

  Will.i.am Diskografisi

  Will.i.am diskografisi, ABD'li rapçi will.i.am'in piyasaya sürmüş olduğu müzikal çalışmalarını içermektedir. will.i.am, günümüze kadar üç stüdyo albümü ve kendi adına yedi tekli piyasaya sürdü.

  Lord Kitchener Wants You

  ''Lord Kitchener Wants You'', Birleşik Krallık Ordusu'nun 1914 yılı asker alımı posteri. Bu poster ''wants you'' kelimesinin yukarısında çizilen Savaş Bakanı Lord Kitchener'in tasviriyle, I. Dünya Savaşı sırasında Birleşik Krallık Ordusu'nun asker alım kampanyasında kullanılan ...

  You Belong With Me

  You Belong with Me", ABD'li şarkıcı ve sözyazarı Taylor Swift'in country pop tarzındaki şarkısı. Şarkının sözleri Swift ve Liz Rose'a, yapımcılığı ise Nathan Chapman ve Swift'e aittir. Şarkı 21 Nisan 2009 tarihinde, sanatçının ikinci stüdyo albümü ''Fearless''ın (2008) ...

  Fashion

  Moda, özellikle giyim kuşam, ayak giyimi, aksesuar, makyaj, pirsing ya da mobilyada popüler stil ya da uygulama için kullanılan genel bir terim. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır.