KAYRA (türkçe) anlamı

1. Yüksek tutulan veya sayılan birinden gelen iyilik
2. lütuf
3. ihsan
4. atıfet
5. inayet

KAYRA (türkçe) anlamı

6. (Türkçe) - Yüksek büyük tutulan ya da sayılan birinden gelen iyilik lütuf
7. ihsan atıfet
8. inayet. Erkek ve kadın adı olarak kullanılır.
kayra ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı sayfa: Karadeniz Yat Rallisi

Kaynak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki kayra maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  Cahit Kayra

  Cahit Kayra (d. 1917, Trabzon, Türkiye), Türk siyasetçi.

  Kinyas Ve Kayra

  Kinyas ve Kayra (2000), Hakan Günday'ın iki Türk gencinin Afrika’da başlayıp Amerika'ya sıçrayan, oradan Türkiye’ye uzanan, şiddet ve cinsellikle yüklü, hayatın kıyısında gezinen hayatlarını anlatan, yayınlanan ilk romanı.

  Cille

  Cille, bir Türk çizgi dizisi. Çizgi dizinin yayın ve telif hakları TRT Çocuk'a aittir.Çizgi dizinin şuanda 4.sezonu yayınlanmaktadır. Henüz yurtdışına pazarlanmamıştır. Çizgi dizi izleyici kitlesi olarak 9-12 yaş arasındaki çocukları hedeflemektedir. Cordoba Animasyon Ekibi ...

  Ihsan

  İhsan (Arapça: إحسان‎), bir İslam dini terimidir. İhsan gerek Kur'an gerekse hadislerde geçen bir İslam dini terimidir.

  Omuz Omuza

  2004 tarihinde Kanal D`de oynayan en popüler dizilerden biriydi. Başrollerde Dolunay Soysert, Betül Şahin, Ebru Cündübeyoğlu, ve Pınar Altuğ. Bu 4 arkadaşın hayatını anlatan bir diziydi. Her dördününde birbirinden sevimli ve cana yakın özellikleri vardı.