National Geographic Channel

National Geographic Channel, Türkiye'de Digitürk, Kablo TV, Teledünya ve Tivibu'dan yayın yapan belgesel kanalı'dır. National Geographic Society'nin "araştırma, koruma ve eğitim" ilkelerine tamamen bağlı olan, National Geographic Channel; NG Televizyon ve Film (NGT & F), FOX Entertainment Group ve National Broadcasting Company (NBC) ortaklığıdır.

150px|right National Geographic Channel kablo tv veTurksat 2 A `da yayın yapan belgesel kanalı.

Dış Kaynaklar

Kaynak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki National Geographic Channel maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  National Geographic Channel

  National Geographic Channel, Türkiye'de Digitürk, Kablo TV, Teledünya ve Tivibu'dan yayın yapan belgesel kanalı'dır. National Geographic Society'nin "araştırma, koruma ve eğitim" ilkelerine tamamen bağlı olan, National Geographic Channel; NG Televizyon ve Film (NGT & F), FOX ...

  National Geographic Channel Tarafından Yayınlanan Programların Listesi

  National Geographic Channel tarafından yayınlanan programların listesi, National Geographic Channel'da daha önce yayınlanmış veya günümüzde yayınlanmakta olan televizyon programlarının bir listesidir.

  National Geographic

  National Geographic Cemiyeti - National Geographic Cemiyeti (National Geographic Society)

  National Geographic HD

  National Geographic Channel HD, Digiturk ve Teledünya'da yüksek çözünürlüklü yayın yapan belgesel kanalı'dır.

  National Geographic Music

  National Geographic Music Channel, National Geographic Channel'ın müzik kanalıdır. Kanalın adı Nat Geo Music olarak da geçer. Bu kanal dünya üzerindeki farklı müzik türlerine ve müzik kültürlerine yer vermektedir. Kanal, müzik videoları ve sanatçılarla söyleşiler ile müziğin ...

  National Geographic HD 3D

  National Geographic Channel HD, Digiturk ve Teledünya 'da yüksek çözünürlüklü yayın yapan belgesel kanalı'dır.

  National Geographic Adventure

  Nat Geo People, 1 Kasım 1999'da AdventureOne adıyla yayın hayatına başlayan bir belgesel kanalıdır. Kanal, 1 Mayıs 2007 tarihinde National Geographic Adventure adıyla yayınına devam etmiş, 1 Şubat 2014 itibariyle şimdiki ismiyle yayın yapmaktadır.

  Multi Channel Developers

  Multi Channel Developers, kısaca MCD, Oflaz ailesi tarafından 1998'de kurulan Türk medya grubu. Birçok yabancı kanalın Türkiye dağıtımcılığını yapmaktadır.

  Digiturk

  DIGITURK (okunuşu: ``Dijitürk``), Türkiye`de sayısal yayın yapan bir televizyon kuruluştur.

  İngiltere Televizyon Kanalları Listesi

  Liste İngiltere`den dijital, kablo, uydu ve internet sistemleriyle yayın yapan televizyon kanallarını kapsar.

  Alp Buğdaycı

  Alp Buğdaycı (d. 21 Temmuz 1964, Diyarbakır), Türk haber spikeri, seslendirme sanatçısı.