OH YEAH (inglizce) türkçe anlamı

1. ünl. öyle mi

Bu konuda görüş yazabilmek için malısınız.

  İlgili Konu Başlıkları Tümü

  Yahoo

  Yahoo Jerry Yang ve David Filo'nun 1995 yılında kurdukları şirketin pazarlama adı olarak seçtikleri isim, sözcüğün anlamı; 18. yüzyılda İngiliz romancı Jonathan Swift’in klasik eseri ‘Gulliver’in Gezileri’nden esinlenerek “kaba saba, gelişmemiş kişi” anlamına ...

  Homework (albüm)

  Homework şu anlamlara gelebilir:

  Lilarcor

  Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.

  Ferris Bueller'le Bir Gün

  Ferris Bueller'le Bir Gün, (Ferris Bueller's Day Off) 1986 yapımı bir komedi filmidir. John Hughes, senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı bu filmin yapımcılarından biridir.

  G-Dragon

  Heartbreaker''

  İsviçreli Insanlar Listesi

  modern İsviçre ve Eski İsviçre Federasyonu ile ilişkili kişileri barındıran bir listesidir. Liste İsviçre kökenli ünlü

  2010 FIFA World Cup South Africa

  ''2010 FIFA World Cup South Africa'' EA Sports tarafından yayımlanan 2010 FIFA Dünya Kupası'nın resmî oyunu.

  Homework (Daft Punk Albümü)

  ''Homework'', Daft Punk'ın 1997 yılında yayınladığı ilk müzik albümüdür. Elektronika severlerin baş tacı ettiği albüm, 90'lı yılların en önemli dans kayıtlarından bazılarını içeriyor.Albümden ''Around The World'' 90'lı yılların hitleri arasında yer almıştır . ...

  Amerikan Pastası: Aşk Kitabı

  Amerikan Pastası:Aşk Kitabı (Orj Adı: The Book of Love) Amerikalı Universal şirketinin 2009 yılında çıkardığı serinin 7 filmidir.Yönetmeni John Putch olan filmin yazarları David H. Steinberg ve Adam Herz dir.