One Minute

One Minute

"One Minute", ABD'li şarkıcı Kelly Clarkson tarafından üçüncü stüdyo albümü My December için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Kelly Clarkson, Chantal Kreviazuk, Kara DioGuardi ve Raine Maida; yapımcılığını David Kahne üstlendi.

ONE MINUTE (inglizce) türkçe anlamı

1. bir dakika
One Minute", ABD'li şarkıcı Kelly Clarkson tarafından üçüncü stüdyo albümü My December için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Kelly Clarkson, Chantal Kreviazuk, Kara DioGuardi ve Raine Maida; yapımcılığını David Kahne üstlendi. Şarkı, albümün üçüncü teklisi olarak Eylül 2007'de Avustralya'da yayımlandı. == Şarkı hakkında == Clarkson'a göre, "One Minute" parçası bir önceki albüm olan Breakaway için kaydedilmişti, ancak albümün parça listesine konulmadı. Clarkson, parçanın sözlerini değiştirdi ve parçayı My December albümüne kattı. Clarkson şarkıyı ilk kez Nascar'daki Daytona 500'de seslendirdi. Başlangıçta albümün ilk teklisi olarak yayımlanması planlandı. == Yayımlanma == "One Minute", Avustralya'da büyük ilgi gördü ve 10 Ağustos 2007'de radyolarda en çok çalınan şarkı hâline geldi. "One Minute" parçasının 22 Eylül 2007'de tekli olarak yayımlanacağı Sony BMG tarafından duyuruldu. | Yalnızca ithalat | | |}

Listeler

Kaynak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki One Minute maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Önceki Paylaşımlar