Ahmet Kaya resimleri

yok|right|200px|Ahmet Kaya]AHMET KAYA 1957 yılında Malatya'da doğdu. 16 Kasım 2000 tarihinde Paris'te öldü. tümünü oku >

Ahmet Kaya Resimleri

Ahmet Kaya resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Ahmet Kaya ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Ahmet Kaya resimleri listeleniyor. Toplam 20 adet Ahmet Kaya resmi var.


1.Yorumlar - Lütfen konu (Ahmet Kaya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ahmet kaya asla unutulmayacak her zaman kalbimizde yaşayacak ahmet kaya gibi bir sanatçı yok her zaman dinlerim müziklerini asla usanmam yine dinlerim roj baş heval - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Misafir: ahmet kaya dunyada eşi ve benzeri bulunmayan bir babayiğittir ölenedek yureğimizde kalacaktlr o kadar.....: - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Misafir: ahmet kaya,yı hiç kimse anlamadı - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Emrah Yayaset: SEN ÖLMEDİN ÖLEMESİN TOPRALARA GİREMESİN HER ZAMAN YÜREKLERDESİN... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
ahmet kaya: AHMET KAYA DEVRMCI RUHUYLA YÜZYILLARA İŞİK TUTMUŞ VE TUTACAKDA..... - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
SERHELDAN: AHMET KAYA dünyada eşi bulunmaz insan sen kardeşliğin adı sen barışın simgesi sen hayatın anlamı sen can sen ciğersin senin kıymetini bilmeyenler utansın sana uzanan eller kırılsın.tenine kurban olsunlar AHMET BABAM 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ercan: Türkiyede sadece kürt olduğu için öldürülen binlerce insan vr. hic kendinize sordunuzmu neden. Öldürüln insanlarda hepsi birer ahmet kaya gibiydiler şehit kardeşlerimize sahip cıkalım - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
idris: ben ahmet kaya hayranıyım şuan hayatta olmasını isterdim şarkı ve turkulerini içtenlikle dinliyorum - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
aysenur: ben bır kurt degılm ama ahmet kayayı cok sevıorm sarkılarınıda ona saygı duyuyormm onun gıbı ses bırdaha b dunyaya gelmez - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
türke karşı kürt mil: asla ayrımdan yana omadi sadece kareşliği savunudu kimliğini istedi bu da en doğal hakkı ve hakkımız AHMET KAYA BİZİM ONURUMUZDUR İKİ GÖZÜMÜZDÜR - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Misafir: ne onun gibi adam var bu dunyada nede onun ve benzerleri gibi insanlar gelecek o bir taneydi ama kıymetini bilemediler. her bıji ahmet kaya.ayaz. - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Misafir: AHMET ÖLMEDİ İÇİMİZDE YAŞIYOR ONUN GİBİLER ASLA ÖLMEZ MARDİNLİ KÜRT KIZI - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
güvercin: ahmet kaya ölmedi içimizde yaşıyor biz herzaman onu içimizde yaşatacağız ayrıca onun gibileride bizim kalbimizde - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: ağbicim senin şarkılarını dinledikçe dahada duygulanıyorum seni çok seviyorum toprağında iyi yaşa herşey için çok teşekkür ederim - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: baba adamlar herzaman yureyımızdedir sonsuza kadar - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.