Atiye Deniz resimleri

Atiye Deniz ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. tümünü oku >

Atiye Deniz Resimleri

Atiye Deniz resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Atiye Deniz ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Atiye Deniz resimleri listeleniyor. Toplam 25 adet Atiye Deniz resmi var.


1. 2. [sonraki resimler »] [»»]Yorumlar - Lütfen konu (Atiye Deniz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: atiye seni seviyorum sana hayranım çok orjinal bi güzelligin var sesinde çok güzel kal şarkına bitiyorum. - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ayse: atıye cok tatlı onu cok sevıyorum sarkılarını ezbere bılıyorum cok guzel tatlı ve akıllı br sanatcımız cok masum bır guzellıgı var atıyeyı sevmeyen olsun - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
melike: atiyenin müzikleri güzel ama kendisi zaten güzel ben erkek olsaydım atiye ile evlenirdim onu bu güzelikte bile kim aşık olmaz ki sesi zaten güzel yeni dogmuş bir bebek yeni açmış bir çiçek gibibir ömür var önünde - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
sena : atiye kadar iyi ve güzel bir insan yok hayatta bu kadar kafa kadın olurmu - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
merve: çok güzel yaa masum bir güzelliği var en güzel şarkısıda kal çok güzel yaaaaaa başarılarının devamını dilerim - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.