Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü resimleri

Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü,Hilary Duff ve Chad Michael Murray`ın başrollerini paylaştığı Bir Külkedisi Masalı adlı filmin müziklerini içeren albümdür.Albümde Hilary duff`ın seslendirdiği 5 şarkının yanı sıra Duff ve ablası Hailey Duff`ın bir düeti ``Our Lips Are Sealed`` adlı şarkı yer almaktadır.Filmde yer alan ana şarkı da Hilary Duff tarafından seslendirilmiştir. tümünü oku >

Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü Resimleri

Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü resimleri listeleniyor. Toplam 1 adet Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü resmi var.


1.Yorumlar - Lütfen konu (Bir Külkedisi Masalı Film Müzikleri Albümü) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.