Dünyanın 7 Harikası resimleri

M.Ö. 4. yüzyılda Sidon'lu Antipatros'un, kendi çağında yeryüzünde mevcut olan yedi büyük ve güzel anıt için kullanılan isimdir.İnsanların çağlar boyunca hayran kaldıkları büyük eserler, asırlar boyu sanatçılara ilham, onlara yaklaşma ve onları geçme, daha iyisini ve daha güzelini yapma arzusu vermiştir. Tarihi açıklayan, insan gücünün ve kabiliyetinin tanıkları olan bu şaheserlere ilgi duymayan nesiller, yaratıcılıklarını kaybetmişler, içinde bulundukları nesillerin medeniyet yarışında g tümünü oku >

Dünyanın 7 Harikası Resimleri

Dünyanın 7 Harikası resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Dünyanın 7 Harikası ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Dünyanın 7 Harikası resimleri listeleniyor. Toplam 7 adet Dünyanın 7 Harikası resmi var.


1.Yorumlar - Lütfen konu (Dünyanın 7 Harikası) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.