Hande Yener resimleri

yok|right|200px|Hande Yener]Hande Yener 12 Ocak 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Liseyi İstanbul'da bitirdi. tümünü oku >

Hande Yener Resimleri

Hande Yener resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Hande Yener ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Hande Yener resimleri listeleniyor. Toplam 231 adet Hande Yener resmi var.


1. 2. 3. 4. 5.. . . 8. 9. 10. [sonraki resimler »] [»»]Yorumlar - Lütfen konu (Hande Yener) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

dadaş: pop müziğin kıraliçesi gönüllerin sultanı dans kıraliçesi seni severek dinliyorum başarılarının devamını diliyorum sevgilerimle erzurumlu hayranın kucak dolusu sevgilerile... - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
gamze: hande senin ve ece erkenin hayranınım sizi çok seviyom ikiniz bir program kurun bence çok tutulur - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ferhan nilgün: hande için ölüyorum o benm hayatm yaa özellikle yorumuna ve güzllgine hayranım süper bir ses değil mi o pop kraliçesi - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
esra: hande yener tam bir şahane robot dansıyla ilgi çeken sanatçı çarpıcı şarkılarıylada gönüllerde taht kuruyor.şarkıcı daha çok çocuklarıın onunla ilgilenmesinden çok mutlu görünüyor.hande yener senin izindeyiz senin için her şeyi yaparız senin hyranınız.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.