Hannah Montana resimleri

Hannah Montana Disney Channel`da yayınlanan bir dizidir. Bu dizi 20 dakika civarındadır ve ana karakteri olan Hannah Montana`yı ve Miley Stewart`ı Miley Cyrus yani Destiny Hope Cyrus canlandırmaktadır. tümünü oku >

Hannah Montana Resimleri

Hannah Montana resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Hannah Montana ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Hannah Montana resimleri listeleniyor. Toplam 121 adet Hannah Montana resmi var.


1. 2. 3. 4. 5. 6. [sonraki resimler »] [»»]Yorumlar - Lütfen konu (Hannah Montana) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

zehranur tayfur: seni çok seviyorum senin disney deki filmlerini çok seviyorum seninle yani miley cyrus la tanışmak istiyorum sevgilerle... - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ismini vermeğen bir: kendisinin hayranıyım

hannah montanayı çooooooookk seviyorum kendisini çoookk beğeniyorum - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
elif: bn hana montananın hayranıyım hana montana çok güzellll ve ben beğeniyorum ayrıca feysime onun resmini koydum onu çok seviom hayatında başarılar dilerim ben elif... - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Şevval yorumu: Hannah montana seni çooooook seviyorum istanbul da konser yaparmısın - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Sevval yorumu: Hannah montana seni çok seviyorum konserlerinde başarılar - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
hannah montana hayra: sevgili hannah montana ben senin bir numaralı hayranınım senin giyiniyorum hep senin filmlerini izliyorum ve şu an bilgisayarımıb ekranında çok güzel duran bir resim arıyorum - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Misafir: selam....hannah montana ilk önce seni çok seviyorumm ... sonra da seni çok beğeniyorum,sesin ve şarkıların çok güzel dizini de seyrediyorum ve seni çok beğeniyorum...HARİKASIN .... - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
büşra bozkurt: hanah montana 10 senedir senin dizilerini izliyorum.senin poster kitabın ve kartpostalların var seni çok seviyorum.konserlerinde başarılar - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Rose ute K: Hannah Montana is the picture of your biggest fan and I'm getting everything and Bird Sidi and clips from the disney channel and I love you and I'm watching - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
çiğdem: Hannah sana bayılıyorum. bir görsen odamın duvarlarında hep senin resimlerin var. yani sana şöyle açıklıyım. seni çoooook seviyorum ve sonsuza denkte sevicem. senin hayranın olmayada devam edicem vesonsuza denk sadece senin hayranın olucam. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
alara10: seni seviyorum mıley cyrus,sınıfta senin kalemliğin kalemlin çantan beslenme çantan poster dergin msn mde bile senin resmin var sana hayranım - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
eda: biliyormuydunuz DESTİNY HOPE MİLEY RAY CYRUS HANNAH MONTANA DİZİSİNE LİLLY ROLÜNDE BAŞ VURU YAPMŞ AMA OKADR İYİYMŞ Kİ ONU BAŞ ROL OLARAK SEÇMİŞLER... - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
neslihan eda: Miley seni çok seviyorum 1 konser verirmisin Ankara'da? Gerçekten hayranınım.Evde bir çok şeyim Hannah Montana'lı.bir konserde Ankara'da verirmisin? - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sude: hannah montana seni çok seviyorum ve şarkılarımı dinliyorum - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
pelin : miley sana bir kişi bişey sölerse bile....ben herşeyimi veririm seni korumak için.... binlerce hayranından birinci si bnm mutluluk içindeyim.....senin bütünb şarkılarını dinledim....anneannem seni konserine gelmiş ve izmire gelince bizim evimize geleceğini söledi seni çokn seviyorum ...... bütün kuzenlerime hep seni anlatıyorum ama nedense onlar seni, sevmiyo.....ne oyunu oynasam diye düşünmeyiyorum çünkü hep senin oyununu oynadığım için.....gözümü açtım sen vardın gözümü kapatana kadarda sen olacaksınni... sen çok şirinsin....bende senin gibi çok süslüyüm..... annem biyere gidioruz dese bilke seni bırakıp gidemiyorum nedense sana bağımlıyım......hergün üzerinde senin resmin olan elbiseleri giyorum.......her yerim seninle dop dolu.. hannah montana en güzel dizisini oyunayasan sensin...öğretmenim bile artık şunu bırak diyor ama ben hep seni düşünüyorum....seni çok seviyorum pelin - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: hanah montana ben hep senin gibi ünlü olmayı isterim. ve senin istanbul da konser vermeni isterim. seni çokkkkkkk seviyorum. - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ayşenur özdemir: hannah senin için direniş olur insanların karşısına çıkar engel olurum göz rengin çokkk,çokkk güzel bilki bu mesajı alırsan yorum yazmanı dilerim sen çok tatlısın şarkılarında çok güzel - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ayşenur: arkadaşlarım ve ben senin hatay iskenderun da konser vermeni isteriz çünkü sesin müthiş senin dizilerini bile kardeşime izletiyorsum biliyorsun ki kardeşleri komik duruma çıkarmak güzeldir bana cevap yazzzz - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ayşenur: sana hayranım odam resimlerinle dolu ve müthiş çıkmışsın sana iyi şanslar ben de senin gibi komik ve şarkı söylemeyi seven birisiyim.Çekimdeki gibi peki,peki seni işe yaramaz bikini modeli gibi komiklik yani senin gibi bazıların arkasından konuşurum eee seni uzun yolculuk bekliyor hatay da konser vermeni isterim - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
irem: HANNA MONTANA ben senin en ama en büyük hayranınım hergün senin çizgifilmlerini izliyorum hemde sabahtan geceye kadar. lütfen çiğli izmir de konser verip imza dağıt - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.