Miley Cyrus resimleri

Ünlü| tümünü oku >

Miley Cyrus Resimleri

Miley Cyrus resim galerisine hoş geldiniz! Bu sayfalarda Miley Cyrus ile ilgili resimlerden oluşan seçkin bir fotoğraf albümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sayfanın gelişimine siz de fotoğraflarınızı ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.


Miley Cyrus resimleri listeleniyor. Toplam 866 adet Miley Cyrus resmi var.


1. 2. 3. 4. 5.. . . 35. 36. 37. [sonraki resimler »] [»»]Yorumlar - Lütfen konu (Miley Cyrus) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mileye baq: miley cyrusu çok sewiyorum o çok yardım sewer bir kız...Çok tatlı ve anti justin bieberi da çok sewiorum - 2 yıl, 10 ay önce yazıldı.
AYLİN: MİLEY MERAK ETME SELENAYIDA ÇOK SEVİYORUZ AMA SENİ ONDAN DAHA ÇOK SEVİYORUZ SEVGİ,LERLE AYLİN - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
pelin : seni çok ama çok güzelsin.seni çok seviyorum.sen benim kalbimdesin.rüyalarımda hep seni görüyorum .ama kalkınca bunun rüya olduğunu biliyorum.her yere bakıyorum ama nereye bakarsam bakayım seni göremiyorum...... her sabah aynı şey oluyo rüyamda sana sarılıyom ama kalkınca sen yoksun.birgün olsun rüyama değil,gerçeğime gel hanah montana - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
mileykolik: miley sana bayılıyorum senikimse benim kadar kimse sevemez sen benim kalbimi çalan ilk ve tek pop yıldızısın - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
*Hey Girl*: Sende benim kalbimi çalan BİR numaralı sanatçımsın... - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
hana montana: hana montanasana bayılıyorum dünyanın en güzel pop yıldızısın - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ilayda ergün_11: sana bayılıyorumm dünyanın en güzel kızı ünvanını sen al çık yarışmalara - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
zeynep adıgüzel: herzamankigibi harikasın miley - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.