namaz resimleri

Namaz Arapça Salat. Bir Kur'an Kavramı olan Namaz islamın beş şartından biridir. Salat genel anlamda “dua”dır. tümünü oku >

Takbir Of Prayer

Resim yükleniyor...
[resim yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 110,36 KB)] Namaz resim

Resmin boyutları: 800px x 1200px, Dosya boyutu: 113012byte (110,36 KB), Renk: 16777216, Formatı: .jpg Kaynak

Resim, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Resimde yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.

5 vakit namazlar, Bir müslüman namaza başlarken, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber diye söylenen tekbir getirir. Buna iftitah tekbiri denilmektedir. Namazın rükünlerinde tekbir tekrarlanır.

5 vakit namaz, Bir müslüman namaza başlarken, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber diye söylenen tekbir getirir. Buna iftitah tekbiri denilmektedir. Namazın rükünlerinde tekbir tekrarlanır.

salah, Bir müslüman namaza başlarken, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber diye söylenen tekbir getirir. Buna iftitah tekbiri denilmektedir. Namazın rükünlerinde tekbir tekrarlanır.

Allahu ekber, Bir müslüman namazın başında, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber cümlesini söyleyerek tekbir almaktadır. Buna iftitah tekbiri denilmektedir.

tekbir, Bir müslüman namazın başında, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber cümlesini söyleyerek tekbir almaktadır. Buna iftitah tekbiri denilmektedir.

İftitah tekbiri, Bir müslüman namaza başlarken, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber diye söylenen tekbir getirir. Buna iftitah tekbiri denilmektedir.

İslam'da Namaz Nedir, Bir müslüman namaza başlarken, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber diye söylenen tekbir getirir. Buna iftitah tekbiri denilmektedir. Namazın rükünlerinde tekbir tekrarlanır.

namaz, Bir müslüman namaza başlarken, ellerini başının iki yanına kaldırarak Allahu ekber diye söylenen tekbir getirir. Buna iftitah tekbiri denilmektedir. Namazın rükünlerinde tekbir tekrarlanır.

Resim: Takbir Of Prayer
Yorumlar - Lütfen konu (namaz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.