Robert Pattinson

Robert Pattinson 13 Mayıs 1986 yılında Londra, İngiltere`de doğdu. Spor konusunda yüksek tecrübesi olan bir spor adamı. Özellikle futbol, kayak ve snowboard yapmaktan hoşlanıyor.

Robert Pattinson 29 yaşında. Daha kesin bir ifadeyle söylemek gerekirse 10700 gün, 21 saat, 3 dakika ve 17 saniye.
Robert Pattinson, günü, bir Sal günü doğdu. 30. yaşına basacağı bir sonraki doğum gününe, bugünden itibaren 258 gün var.
Robert Pattinson'un burcu Boğa.
Robert Pattinson doğduğunda adı Robert Douglas Thomas Pattinson.
Evet, Robert Pattinson yaşıyor.
}

Robert Pattinson 13 Mayıs 1986 yılında Londra, İngiltere`de doğdu. Spor konusunda yüksek tecrübesi olan bir spor adamı. Özellikle futbol, kayak ve snowboard yapmaktan hoşlanıyor. Ayrıca müzikten de çok hoşlanıyor ve gitarla klavye çalan yetenekli bir müzisyen. Bir müzik grubunda çalıyor.

19 yaşındaki Pattinson profesyonel kariyerine kısa süre önce Uli Edel`in yönettiği, Sam West ve Benno Furmann`ın başrolde yer aldığı, bir Alman destanı olan Nibelungen`le ilgili "Ring of the Nibelungs"la başladı. Reese Witherspoon`un Vanity Fair filminin iki alternatif sonundan birinde, Witherspoon`un oğlu rolünde yer aldıysa da bu son kullanılmadı.

Robert, bunun öncesinde, Barnes Tiyatro Grubu`nun bir üyesiydi ve Thornton Wilder`ın yönettiği ``Our Town`da`` George Gibbs karakteriyle başrol oynamıştı. Robert, ayrıca, Cole Porter`ın yönettiği ``Anything Goes”da Lord Evelyn Oakleigh`` ve ``Tess of the D`Urbevilles`de`` de Alec rollerini üstlendi. Genç oyuncu, kısa süre önce ise, OSO Sanat Merkezi`nde ``Macbeth`te`` Malcom`ı oynadı.

Son olarak Harry Potter ve Ateş Kadehi filminin oyuncu kadrosuna, Üçbüyücü Turnuvası`nda Hogwarts`ı temsil edecek olan Cedric Diggory rolüyle katıldı.

Linkler  • http://www.harrypottercafe.com


Робърт Патинсън Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson Robert Pattinson

Kaynak

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Robert Pattinson maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

Önceki Paylaşımlar