çek sözlükteki anlamları

Türkçe - Türkçe sözlük çek anlamı
aşağı en üste çık
turkcetoturkce anlamı Türkçe anlamı:
çek; bir kimsenin, bankadaki parasının dilediği kimseye ödenmesi için bankaya gönderdiği yazılı belge. çek halkına özgü olan. islavların batı kolundan olan bir ulus ya da bu ulusun soyundan olan kimse, çekoslovak.
Osmanlıca - Türkçe sözlük çek anlamı
yıukarı aşağı en üste çık
osmanlicatoturkce anlamı Türkçe anlamı:
çek; çekoslovakya, bohemya ahalisinden olan ve çek'ce konuşan kavim ki, osmanlı metinlerinde çeh diye geçer.
Türkçe - İngilizce sözlük çek anlamı
yıukarı aşağı en üste çık
turkcetoingilizce anlamı İngilizcesi:
çek; adj. czech, of the czech republic; of the former nation of czechoslovakia n. czech, native or resident of the czech republic; resident of the former nation of czechoslovakia; check, cheque, written order from one party directing a bank to pay a specified amount of money to another party v. pull, draw, magnetize, attract; pull over, pull away, suffer, go through, undergo, bear; shrink; tow, tow away; take after, carry, engross, hold, inhale, sip, abide, absorb, bear with, brook, captivate, catch, charm, drag, draw off, draw on
Türkçe - Almanca sözlük çek anlamı
yıukarı aşağı en üste çık
turkcetoalmanca anlamı Almancası:
çek; n. tscheche adj. tschechisch
Türkçe - Fransızca sözlük çek anlamı
yıukarı aşağı en üste çık
turkcetofransizca anlamı Fransızcası:
çek; tchèqueYorumlar - Lütfen konu (çek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.