Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili ziyaretçi yorumları
Yorumlar - Lütfen konu (Recep Tayyip Erdoğan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

akepeli: Bu adam Türkiye'nin başına gelen en iyi şeylerden biri. Bir ömür siyaset yapsa oyumu garantiledi. Yaptıklarıyla ülkeyi şaha kaldırdı. Allah ondan razı olsun. - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
mehmet aiştayn: başbakanımızın aktif siyasetin içinde bulunduğu belediye başkanlığı başbakanlığı dönemlerde ne kadar başarılı olduğu ortada icratlarını saymakla bitmez takdir ediyorum bende türk vatandaşı olarak başbakanımız ve tüm akpartili vekillerimize teşekkür ediyorum sayın memur kemal klıçdaroğlu kendi deyimi ile ülkeler icraatlarla reformlarla yönetilir bunu ulu önder atatürk de yaptı rahmetli menderes yaptı rahmetli özal yaptı ve en son reformu akparti hükümeti yapıyor bu kıskançlık yüzünden bu ülke çok değerlerini kaybetti - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: 10-18-2010 tarih hinde ankaraya sizi ziyarete gelecem ben 1971 BİNGÖL ili kiği ilçesinde kayıtlı kadriye akten sizi ziyaret etmek istiyporum

sagılarımı sunarım - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Misafir: sayın başbakanımız sizleri çok seviyorum her zaman destekliyorum sizi - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
SEDAT DUMAN: SAYIN BAŞBAKANIM SİZİN VE TÜM İSLAM ALEMİ'NİN BAYRAMI MUBAREK OLSUN. - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
BuzParcası: Kim ne derse desin.... ben 18 yaşındayım ..Fakat benden daha Büyük olanlar daha iyi bilir... Sizcede BU BAŞBAKANIMIZ sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Büyük Bir Gelişme Sürecine Girmedi mi ? en basitinden bakın olaya... 2002 Borsa 7.000 lerde Yıl 2010 Borsa 60.000 leri Zorluyor....

Bu aklıma gelen İlk Örnek.. - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
SEDAT DUMAN: sizi destekliyorum sayın başbakanım ancak ŞEHİTLER KELLE DEĞİL. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
sedat duman: filistin hasta değil.ama israil filistine hasta diyor.demekki doğruluk ve haklılık nekadar küçükde olsa doğruluk doğrulukdur haklılık haklılıktır.aslında doktor israil şimdi kötü doktor rolünde oynuyor.mavi marmara bizim filistine nekadar daha destek vermemiz gerektiğini gösterdi.demişdimya denizlibalıkesir 2010. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
çilekeş textilci: sayın başbakanım sizi çok seviyorum yaptığınız tüm yatırımları ve çıkardığınız tüm yasaları destekliyorum ama 25 yıldır textilciyim son 10 yıldır hersene diğer seneyi arattı dayanacak gücüm kalmadı iflas ettim textil adına ne ihracat nede iç piyasada hiçbir ilerleme yok aksine hergeçen gün batıyor keza tüm piyasada ve tüm esnaflar kan ağlıyor açlık sınırının altında bulunan 500tl ve 900tl maaşla 500tl kira artı faturalar eğitim temel ihtiyaç masrafları hariç bu parayla nasıl geçinelim AB nin engenç nufusuna sahip TÜRKİYE nin genç işsizlerine çare bulun vizelerin kalması güzel bir gelişme ama gümrüklerdeki sorunların giderilmesi lazım TEŞEKKÜRLER - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
rıdvan: sayın başbakanım her zaman arkanızdayız başarılarınızın devamını dileriz ALLAH yardımcınız olsun .. - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
Sezyum: Türkiye'nin başına gelen en iyi şeylerden biri. onun hükümeti zamanında 40-50 yıllık sorunlar çözümlendi. Enflasyon tek haneye indi, AB kapısı ucundan da olsa nihayet açıldı, TL bol sıfırlı para liginde şampiyonluğa oynamıyor artik; küme düştü vs. vs. ilk seçimlerde oyumu garantiledi kendileri... - 8 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Anonim : sayın Başbanınımı TÜRKİYE için yararlı buluyorum.Başarılarının devamını bekliyorum. - 8 yıl, 4 ay önce yazıldı.