��Emberimde G��L Oya (Dizi)

Çemberimde Gül Oya (TV dizisi)

Çemberimde Gül Oya, Çağan Irmak tarafından yönetilmiş tarihsel televizyon dizisi. 12 Eylül 1980 öncesi Türkiye'sindeki yaşamdan kesitleri sunan dizi, ilk gösterimini Mayıs 2004'te Kanal D'de yaptı.

Çemberimde Gül Oya

Çemberimde Gül Oya (türkü): Çanakkale- Biga türküsü (Kâmil Nizam Bigalı - Ahmet Yamacı)

ezberinde

Ali Nejat Ölçen

Ali Nejat Ölçen (d. 1922, Amasya) 4.(XV) ve 5.(XVI) Dönem İstanbul milletvekili, araştırmacı yazar.

Selda Alkor

1943 Konya doğumlu olan Selda Alkor 1965`ten beri sinema dünyasındadır ve pek çok film ve dizide rol almıştır.

G, g

Başak Daşman

10 Nisan 1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünde okudu. Başak Daşman’ı “Bana Şans Dile” filminde ünlü bir televizyoncu olmaya çalışan “Ayşegül” rolünde izleyeceğiz.

Mehmet Ali Nuroğlu

Mehmet Ali Nuroğlu aslında bir felsefeci olmak üzere yola çıktı. Hatta bunun için çalıştı, çabaladı; lise yıllarının en büyük sembolü olan ODTÜ'ye girdi. Sonrasında fark etti ki, teorik bilim ona göre değil. Lise yıllarında okul kulüplerinde başladığı tiy...

Yurdanur Eroğlu

Yurdanur Eroğlu Çağan Irmak'ın drama politik seneryo uyarlaması ''Çemberimde Gül Oya''nın başrol karakteridir. Dizi soylu bir babanın kızı olan Yurdanur'un çevresinde üniversite hayatına başladıktan sonra bir öğrenci protestosunda Mehmet ile tanışması son...

G Noktası

Her kadının vücudu farklıdır. Bu nedenle, orgazmı getireceğini söyleyebileceğimiz tek bir reçete yoktur. Her kadın, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğunu deneyerek bulmak zorundadır.