2007 Antalya Alt��N Portakal Film Festivali

Antalya Altın Portakal Film Festivali

Altın Portakal, Antalya'da verilmekte olan Türkiye'nin en önemli sinema ödülü.1950’li yıların ortalarında tarihi Aspendos Tiyatrosu’nda düzenlenmeye başlayan konserler ve tiyatrolar Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin temel taşını oluşturur. Halkın...

35. Altın Portakal Film Festivali

35. Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, 1998 yılında Antalya'da düzenlenen film festivalidir. 1 ve 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşmiştir.

Korkuyorum Anne

Korkuyorum Anne (veya diğer adıyla İnsan Nedir Ki?), Reha Erdem'in yazıp yönettiği, 2004 yapımı Türk filmi.

Selim Evci

Selim Evci (d. 1975; İstanbul), Türk yönetmen, senarist, yapımcı.

45. Altın Portakal Film Festivali

Pazar - Bir Ticaret Masalı

Selda Çiçek

Selda Çiçek, 1972 Antakya, sanat yönetmeni, yazar, yapımcı, yönetmen. İlk öğretimini Hatay - Antakya'da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Edebiyat Bölümüne girdi. Okulu bitirmeden İstanbul'a geldi. Burada, Mustafa Zi...

2007 Antalya Altın Portakal Film Festivali

2007 Antalya Altın Portakal Film Festivali 19 Ekim- 28 Ekim tarihleri arasında Antalyada yapılacak olan film festivali.

Hollanda Film Festivali

Hollanda film festivali (İngilizce: Netherlands Film Festival, Hollandaca: Nederlands Film Festival) her yıl Eylül ve Ekim aylarında Hollanda'nın Utrecht kentinde düzenlenen film festivalidir.

Büyük Adam Küçük Aşk

Büyük Adam Küçük Aşk, Şükran Güngör, Dilan Erçetin, Füsun Demirel, Yıldız Kenter, İsmail Hakkı Şen'in rol aldığı 2001 yapımı film. 2001 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 5 dalda aday olmuş ve tamamında ödül almıştır.