9Th Wonders!

Kısaca: ''9th Wonders!'' ("9. Harika"), ''Heroes'' adlı dizide kurgusal bir olgudur. Çizgi roman yazarı Isaac Mendez'in geleceği resmedebilme özelliğini keşfinden sonra bazı Heroes karakterlerinin gelecekte yaşayacakları olaylar ve diğerlerinin hayatı ile ilgili olayları içeren bir çizgi roman serisidir. Diziyle birlikte gerçek yaşama uyarlanmıştır. Panini Comics, NBC ve DC Comics işbirliği içerisinde 2008 yılında 34 hikâyeden oluşan tek ciltlik bir çizgi roman arşivi oluşturulmuştur. Yayıncı olarak Isa ...devamı ☟

9th Wonders! ("9. Harika"), Heroes adlı dizide kurgusal bir olgudur. Çizgi roman yazarı Isaac Mendez'in geleceği resmedebilme özelliğini keşfinden sonra bazı Heroes karakterlerinin gelecekte yaşayacakları olaylar ve diğerlerinin hayatı ile ilgili olayları içeren bir çizgi roman serisidir. Diziyle birlikte gerçek yaşama uyarlanmıştır. Panini Comics, NBC ve DC Comics işbirliği içerisinde 2008 yılında 34 hikayeden oluşan tek ciltlik bir çizgi roman arşivi oluşturulmuştur. Yayıncı olarak Isaac Mendez, yayın şirketi olarak Helix Comics gösterilmiş. Kapak tasarımında dikkatimizi en çok Sembol çekiyor.

9. Harika, romanlarından derlenen bu ciltte Masi Oka, dizinin yapımcısı Jeph Loeb, senaristleri Aron Eli Coleite ve Joe Pokaski ile söyleşilere de yer verilmiştir. Derlenen bu ciltte bir dergide yayınlanan Heroes posteri de bulunmakta.

Dış bağlantılarKaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.