Interviews With William Carlos Williams: "speaking Straight Ahead"

Chávez

Chávez veya Chavez:

William Carlos Williams

Yazar bilgi kutusu

John Yettaw

John William Yettaw (d. 1955), Myanmarlı muhalif Aung San Suu Kyi'nin gözaltında tutulduğu göl kenarındaki eve yüzerek gittiği için 7 yıl hapse mahkûm edilen Amerikalı. Daha sonra ABD Büyükelçiliği yetkililerine teslim edilmiştir.

William DuVall

William DuVall (d. 6 Eylül 1967 Atlanta Georgia, Amerikalı sanatçı, müzisyen, gitarist ve grup üyesi. Alice in Chains grubundadır. William DuVall 1999 yılında kurulan Comes with the Fall grubununda ilk üyelerindendir.

Fuente Fuente Opus X

Fuente Fuente OpusX, Arturo Fuente puro ailesinin premium puro serisidir. Tabacalera A. Fuente de yapılan bu purolar aralıksız olarak Puro Aficionado tarafından dünyanın tek ve en çok aranılan puroları olarak sıralanır. Fuente Fuente OpusX puroları Domini...

Santana Brothers

Santana Brothers, 1994 yılında Carlos Santana, kardeşi Jorge Santana ve yeğenleri Carlos Hernandez tarafından kurulmuş bir müzik gruptur. Grubun tek albümü vardır. O da grupla aynı taşımaktadır. Albüm, Billboard 200 listesinde 191. sıraya kadar çıkmıştır.

Bill Maher

William "Bill" Maher, Jr.; (doğum 20 Ocak 1956) ABD'li stand-up komedyeni, televizyon sunucusu, yorumcu, yazar ve aktördür. HBO'da yayınlanan Real Time with Bill Maher'den önce, Comedy Central ve daha sonra ABC'de yayınlanan Politically Incorrect programı...

Carlos Alberto Fernandes

Carlos Alberto Fernandes, (d. 8 Aralık 1979, Kinşasa, Zaire), kaleci mevkiinde görev yapan Portekiz asıllı Angolalı futbolcu.