Snow White: Fairest Of Them All

Sawyer

James "Sawyer" Ford, ABD'de ABC kanalında yayınlanan televizyon dizisi Lost'un kurgusal karakterlerinden biridir.

banks

den hayali bir karakter

One of Them

"One of Them", Lost dizisi 2. sezonunun 14. bölümüdür. 15 Şubat 2006'da yayınlanan bölümün yazarları Damon Lindelof ve Carlton Cuse, yönetmeni Stephen Williams'dır.

Akdağ (Denizli)

Akdağ: Denizli ilinde Çal, Çivril ve Afyon ilinde Dinar, Sandıklı ilçeleri arasında kalan bir dağ. İki zirvesinden yüksek olanı 2446 metre, diğeri 2345 metre yüksekliğindedir.

Filatelik taklit ve sahtekarlıklar

Filatelik taklit ve sahtekarlıklar deyimi Posta pulu görünümü verilmiş ama posta pulu olmayan etiketler için kullanılır, bunlar genellikle kandırmak ve dolandırmak amacı ile üretilirler.

Maximum Ride: Melek Deneyi

Maximum Ride: Melek Deneyi Maximum Ride serisinin ilk kitabıdır. Kitap Amerika'da 11 Nisan 2005 ve İngiltere'de 4 Temmuz 2005 tarihlerinde satışa sunulmuştur.

Trigger (EP)

Trigger EP türünden bir albüm olup In Flames grubu tarafından 2003 yılında çıkartılmıştır.

Tооruktug dоlgаy tаñdım

Tооruktug dоlgаy tаñdım (Tuvaca: Тооруктуг долгай таңдым; Türkçe: ''Tayga (orman) sedir kozalakları ile dolu'') Tuva Cumhuriyetinin 2011 yılından önceki ulusal marşıdır. 2011 yılından beri Men Tuva men kabul edilmiştir.

RAM üzerinden çalışan Linux dağılımları

list of Linux distributions that run entirely from the computer's RAM. That ability allows them to be very fast, since reading and writing data from/to RAM is much faster than on a hard disk drive. Many of these operating systems will run from a Live CD o...