A Civil Action

Civil, Tirebolu

Civil, Giresun ilinin Tirebolu ilçesine bağlı bir köydür.

Civil Peynir

Civil Peynir;Erzurum yöresinde yağı alınmış sütten yapılan ve iplik şeklinde olmasından dolayı Tel Peynir de denilen yumuşak,tuzlu bir çeşit peynirdir.

Tel peynir

Civil peynir, Erzurum yöresinde yağı alınmış sütten yapılan ve iplik şeklinde olmasından dolayı Tel peynir de denilen yumuşak, tuzlu bir çeşit peynirdir. Bazı yörelerde "Çeçil, Sacak, Tel, Dil ve Örgü" Peynir olarak da anılır.

Yolcu trafiğine göre Avrupa'nın en işlek havalimanları listesi

Yolcu trafiğine göre Avrupa'nın en işlek havalimanları listesi, yıllık toplam yolcu adedine göre en işlek 100 havalimanını kapsar.

Sivil İtaatsizlik (Thoreau)

Sivil İtaatsizlik“ Henry David Thoreau'nun, ilk baskısı 1849 yılında yapılan Deneme türündeki yazısıdır. Thoreau yazının başlığını, önceleri ''The Resistance to Civil Government'' olarak düşünmüş, ilk baskıda ''Civil Disobedience'' ve daha sonra ''On the...

Steven Adler

Steven Adler(d. 22 Ocak 1965, Cleveland, Ohio) Amerikalı müzisyendir. ABD'li hard rock grubu Guns N Roses'da 1985 ile 1990 yılları arasında baterist olarak görev aldı.

John Paul White

John Paul White (d. 1973) Amerikalı şarkıcı ve sözyazarı. The Civil Wars grubunun vokalist ve gitaristi. Loretto, Tennessee'de büyümüştür.

Joy Williams (şarkıcı)

Joy Williams tam adı ile Joy Elizabeth Williams (d. 1982), Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı. Hristiyan bir ailede büyümüştür.