Ahlar K��Pr��S��

.pr

.pr Porto Riko için internet ülke kodu üst seviye alan adıdır. (ccTLD)

Çebişev'in eşitsizliği

Çebişev'in eşitsizliği veya Bienaymé-Çebişev'in eşitsizliği özellikle olasılık ve daha nadiren gerçek veri setleri için bir teori sonucu olarak kullanılır.

pr

Pr googlenin sayfaları arasında kaçıncı sırada çıkacağınızı belirleyen bir ziyaretçi değeridir pr değeriniz ne kadar yüksek olursa o kadar üst sıralarda çıkarsınız.

pr-

Toplam olasılık yasası

Olasılık kuramı içinde, toplam olasılık yasası şöyle ifade edilir:

Monazit

monazit eser elementleri içeren kırmızı-kahverengi bir fosfattır ve önemli bir toryum, lanthanum, ve seriyum kaynağıdır. Genellikle küçük ayrılmış kristallerde oluşur. İçeriğindeki görece element bütünlüğüne göre gerçekte dört tipi bulunur:

Entropi (bilgi teorisi)

Pr [ X = x ] = 0 {\displaystyle \Pr[X=x]\lg \Pr[X=x]=0} varsayılır. Bu varsayım lim p → 0 + p lg ⁡ p = 0 {\displaystyle \lim _{p\to 0^{+}}p\lg p=0} limiti

MI AC PR mayını

MI AC PR serisi Fransız yapımı metalsiz basınca dayanıklı bir tahripli tanksavar mayınıdır. Mayınlar ''Matenin'' model mayın döşeme sistemi ile saatte 500 adede kadar döşenebilir. MAyın üzerinde bulunan zaman ayarı sayesinde döşendikten belli bi süre sonr...

Clesly Evandro Guimarães

Dofollow

dofollow ile bir siteye link verirseniz o linki google sizin siteniz ile bağdaştırarak tarama yapar. Bir başka deyişle link yerine koyar. Bu şekilde verilen linkler PageRank değerini etkileyebilir.