Akp��Nar, K��Tahya

ISO 639:a

Akp (Anlam Ayrımı)

Kalaşnikov silahları

Kalaşnikov silahları, Mihail Timofeyeviç Kalaşnikov tarafından tasarlanan silahlardır. Bu silahlar, Izhmash firması tarafından üretilirler. Kalaşnikov silahları, üç seriye ayrılır: AK, RPK, PK.

Adalet ve Kalkınma Partisi (anlam ayrımı)

''Adalet ve Kalkınma Partisi'' adı birkaç siyasi parti tarafından kullanılmaktadır:

2004 Yerel Seçimleri

2004 yılında yapılan yerel yönetim seçimleri su şekildedir:

İstanbul siyasi haritası

İstanbul büyükşehir belediyesi: AKP

Nar Bayramı

düzenlenmektedir. Bayramda, en büyük narı yeme ve nar yeme yarışması gibi yarışmalar yer almaktadır. Göyçay Nar Bayramı, ilk kez 3 Kasım 2006 tarihinde

CarTalk

Car Talk, arabalar üzerine ABD'de yayınlanan popüler radyo programı. Program İtalyan asıllı Tom and Ray Magliozzi kardeşler (Tappet Brothers) tarafından haftada bir NPR'da yayınlanmakta olup, 1 saat sürmektedir.

Car Talk

Arabalar üzerine ABD`de yayınlanan popüler radyo programı. Program İtalyan asıllı Tom and Ray Magliozzi kardeşler (Tappet Brothers) tarafından haftada bir NPR`da yayınlanmakta olup, 1 saat sürmektedir. Araba üzerine izleyecilerin soruları ve sorunları cev...

2014 Türkiye yerel seçimleri

2014 Türkiye yerel seçimleri, 2014 yılında yapılacak ve Türkiye sınırları içindeki yerel yönetimleri belirleyecek bir seçimdir. Yerel seçimlerin 5 yılda bir yapılıyor olması gereği 30 Mart 2014 tarihinde yapılması planlanmaktadır.