Al Que Quiere

Natalia Oreiro (albüm)

1999 yılında Natalia Oreiro'nun kendi adıyla piyasaya sunulan ve sanatçıya platin plak ödülü kazandıran ve "Muñeca brava" dizisi için hazırlanan tema şarkısı Cambio Dolor'u da barındıran albümdür. Albüm içinde Türkiye, Amerika ve İsrail’in de bulunduğu ta...

Que Digan Lo Que Quieran

Que digan lo que quieran, Natalia Oreiro'nun üçüncü stüdyo albümü olan Turmalina'dan çıkan ikinci single çalışmasıdır. 2002 yılında piyasaya sunuldu.

Que Sí, Que Sí

Que Sí, Que Sí, Natalia Oreiro'nun ilk single çalışmasıdır. Un argentino en New York filminin orijinal müziğidir. 1998 yılında BMG tarafından piyasaya sunuldu. Single çalışmasında iki farklı versiyonu yer aldı. Arjantin ve İspanya'da satışa sunuldu.

Sway (şarkı)

''Sway'', Meksikalı besteci Pablo Beltrán Ruiz'in 1953 yılında bestelediği mambo tarzındaki parça olan ''¿Quién será?'' 'nın İngilizce versiyonudur. 1954'te Norman Gimbel'in İngilizce sözlerini yazdığı parçayı Dean Martin seslendirmiş ve bu plak Billboard...

Kwekwe

Kwekwe (''Kwe Kwe'' ya da ''Que Que'' da denilmektedir), Afrika kıtasında bulunan Zimbabve devletinde bir şehirdir.

Şili Millî Marşı

Şili Millî Marşı, İspanyolca adıyla Himno Nacional de Chile, Şili’nin ulusal marşıdır. Eusebio Lillo tarafından 1847 yılında yazılmış, Ramón Carnicer tarafından 1828 yılında bestelenmiş. 1847 yılında yürürlüğe girmiştir.

Que Me Quedes Tú

Que Me Quedes Tú"