Alcoa Theatre

Mean

Mean", Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift'in üçüncü stüdyo albümü ''Speak Now'' 'da yer alan country pop tarzındaki şarkı. Şarkının sözleri Swift'te ait olup yapımcılığını da Nathan Chapman ve Swift üstlenmiştir. 17 Ekim 2010'da Big Machine etik...

Sandman

Sandman Neil Gaiman tarafından yazılıp DC Comics/Vertigo tarafından 1988 ile 1996 yılları arasında yayınlanan 10 cilt halinde toplam 75 sayıdan mütevellit, çizgi roman serisi. Modern Çağın en orijinal, sofistike ve sanatsal açıdan en çok arayışa sahne olm...

Tron

TRON veya Tron şu anlamlara gelebilir:

Blasted

''Blasted'', İngiliz oyun yazarı Sarah Kane'nin ilk oyunu. Oyun ilk defa 1995'te Londra'daki Royal Court Theatre Upstairs'de sahnelendi ve o dönemde büyük tepki topladı.

İdris Bal

İdris Bal 1968 yılında Kütahya'da (Dumlupınar) dünyaya geldi. 1979 yılında Kütahya’da ilkokulu tamamladı ve Yatılı Öğretmen Okulu sınavlarına girerek Savaştepe Öğretmen Lisesi'ni kazandı. Orta ve Lise eğitimini bu okulda 1985 yılında tamamladı.

En İyi Drama Dizisi Emmy Ödülü

En İyi Drama Dizisi Emmy Ödülü kazananların listesi;

Ted Post

(d. 31 Mart 1918 New York) ABD'li Tv ve film yönetmeni.

Donald Pleasence

''Donald Pleasence'' (d. 5 Ekim 1919, İngiltere - ö. 2 Şubat 1995, Fransa), Şövalyelik Nişanı (OBE) sahibi İngiliz aktör.

Drama Dizilerinde En İyi Yönetmenlik Emmy Ödülü

Drama Dizilerinde En İyi Yönetmenlik Emmy Ödülüne aday gösterilenler ve ödülü kazananların listesi.