Alev Alev (Dizi)

Kısaca: Alev Alev, Türk televizyon dizisi.Aynı adlı sinema filminden uyarlanmıştır. 29 Eylül 2012'de atv'de başlamıştır. 19 Ocak 2013'te ekranlara veda etmiştir. Tekrarları atv'de verilmektedir. ...devamı ☟

Alev Alev, Türk televizyon dizisi.Aynı adlı sinema filminden uyarlanmıştır. 29 Eylül 2012'de atv'de başlamıştır. 19 Ocak 2013'te ekranlara veda etmiştir. Tekrarları atv'de verilmektedir.

Konu

Ege'nin şirin ve sessiz kasabası Sığacık'ta yaşayan Murat ve Alev neredeyse çocukluklarından beri birbirine aşık iki gençtir.Turistik gezi teknesi kaptanı Murat'la balıkçı kızı güzel Alev'in aşkını tüm kasaba bilir.İki genç nihayet evlenmeye karar vererek nikah hazırlığına başladığı gün Murat hiç ummadığı bir iş teklifi alır.Çok zengin ve güçlü bir işadamı olan Demir Boran'la yeğeni Ümran lüks tekneleri ile,yanlarında Yunanlı iş ortakları olduğu halde Ege'de bir iş gezisi yapmaktadır.İki kardeşin yolu beklenmedik bir sebepten Alev'le Murat'ın yaşadıkları Sığacık'a düşer. Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden ALEV ALEV'in dizi uyarlamasıdır.

Oyuncular

Yayın Gün ve Saatleri

Yayın takvimi

Dış bağlantılar

*

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.