Alexis Jordan

Alexis Jordan (d. 7 Nisan, 1992) İlk çıkardığı müzik single'ı Hapiness Eylül 2010'da çıkmıştır, bu single Norveç ve Hollanda'da 1. sıraya kadar yükselmiştir.

Hayatı ve Kariyeri

1992-2008: Önceki Hayatı ve Kariyer Başlangıcı

Alexis Jordan Güney Karolinada doğmuştur. Annesi Afro Amerika ve Amerika Yerli kökenlidir ve Babası Avrupa ve Porto Riko kökenlidir. Jordan 3. sınıfta şarkı yazmaya başlamıştır.

2010-Günümüz: Alexis Jordan

Alexis Jordan ilk single'ı Hapiness'ı Eylül 2010 yılında çıkarmıştır ve bu single ABD Hot Dance Club Songs listesinde 1'e kadar yükselmiştir. Good Girl şarkısı ise şubat 2011 yılında çıkmıştır. UK Singles Chart listesinde 6. sıraya kadar yükselmiştir. İlk kendi albümü ise 25 Şubat 2011 yılında çıkmıştır. T4 on the Beach televizyon programı tarafından "Hush Hush" ve "Good Girl" yorumlanmıştır. Alexis Jordan ve Sean Paul Got 2 Luv U şarkısında düet yapmıştır , Bu şarkı İsviçre ve Bulgaristan listelerine 1. sıraya kadar yükselmiştir. Alexis Jordan Billie Woodruff'un yönettiği Honey 2 filminde bir cameo rolü almıştır == Diskografi == ===Albümler=== ===Düetler=== == Filmografi == == Ödüller ve Adaylıklar == == Dış bağlantılar == * * *

Kaynaklar

Vikipedi

Yanıtlar