American Airlines Center

Boeing 737 Kullanıcılar listesi

Boeing 737'ler 190 ülkede, 500'den fazla havayolu şirketi tarafından kullanılmakta ve 1200'den fazla uçuş noktasına ulaşmaktadır. Toplam 8000 uçak sipariş üzerine ve 6000'den fazla teslim edilmiş olup, 4500’i hala servistedir.

Oneworld

Oneworld 1 Şubat 1999'da kurulan havayolları ittifakıdır. Oneworld aynı zamanda dünyanın en büyük üç global havayolu taşımacılığı birliğinden biridir. Merkezi Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyaletinde bulunan Vancouver'dadır. Oneworld, 1999'da American A...

Sky Airlines

Sky Airlines Antalya, Türkiye merkezli özel bir hava yolu şirketidir. Şu an için Türkiye, Avrupa ve Asya arasında charter uçuşlar yapmaktadır. 15 Ocak 2011 tarihinde tarifeli iç hat seferlerine başlamıştır. IOSA kalite ve güvenlik belgelerine sahiptir.

Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı

Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı (IATA: SGN, ICAO: VVTS) ) (: ''Sân bay quốc tế Tân Sơn Nhất'') Vietnam'nin başkenti Ho Şi Min Kenti'da bulunan uluslararası havalimanıdır. Havalimanı ismini 1932 yılında yapılan Fransa'da şehit düşen Tan Son Nhat'ın s...

Tupolev Tu-154

Tupolev Tu-154 (Rusça: Туполев Ту-154) Rus yapımı orta menzili üç motorlu yolcu uçağıdır. Boeing 727 benzer bir tasarıma sahiptir. Rusya, Doğu Avrupa, Küba, Çekoslavakya ve daha pek çok ülkede kullanılan Rusya'nın en cok üretilen yolcu jet yolcu uçağıdır....

Tebriz Havalimanı

Tebriz Havalimanı (Farsça:فرودگاه بین المللی تبریز) (IATA: TBZ, ICAO: OITT), İran'nın Doğu Azerbaycan Eyaleti'ne bağlı Tebriz kentinde yer alan bir havaalanıdır. Ayrıca İran Hava Kuvvetleri'nce hava üssü olarak kullanılmaktadır.

Albanian Airlines

Albanian Airlines MAK Sh. p.k. (ticari olarak Albanian Airlines), Arnavutluk, Tiran merkezli bir havayolu şirketidir. Bu planlanan uluslararası hizmetler çalışır. Ana merkezi Tiran Uluslararası Havalimanı'dır.

Banjul Uluslararası Havalimanı

Banjul Uluslararası Havalimanı ya da diğer bilinen adıyla Yundum Uluslararası (İngilizce:Banjul International Airport) (IATA:BJL, ICAO:GBYD) Gambiya'nın başkenti Banjul'da bulunan uluslararası bir havalimanıdır.

American Airlines Arena

American Airlines Arena Amerika'nın Florida eyaletinde bulunan bir spor salonudur. Kısaca ''AAA'' olarak da bilinir. Salon Miami Heat takımına ev sahipliği yapmaktadır. Salon 18.000 kişiliktir.