American Blue Note

Blue

Blue, İngilizce'de mavi anlamı gelmektedir. Ayrıca ''blue'' şu anlamlara da gelebilir:

blue note

Blue Note, bir müzik yayıncısıdır. Özellikle Caz müziği konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Blue Bird

Blue Bird, Ayumi Hamasaki'ın 21 Haziran 2006'de çıkan kırk tekli oldu. Her şarkı Ayumi Hamasaki yazdı.

Georgian Blue Poetry Anthology

Georgian Blue Poetry Anthology, The Georgian Blue Poetry Society tarafından çıkarılan, daha önce yayınlanmamış şiirlerin yer aldığı bir antolojidir.

Blue Gene

Blue Gene (Türkçe anlamı mavi gen), PetaFLOP mertebesinde (saniyede 1x1015 işlem) işletim hızlarına ulaşmak için tasarlanmış ve neredeyse 500 teraFLOP (saniyede 1x1012 işlem) işlemci hızına ulaşmış süper bilgisayarlar imal etmek için geliştirilen bir bilg...

Grant Green

Grant Green (d. 6 Haziran 1935 St. Louis – ö. 31 Ocak 1979 New York; bazı kaynaklara göre doğum yılı 1931'dir) jazz bestecisi ve gitaristi.

Toronto Blue Jays

Toronto Blue Jays

Vanessa Blue

Vanessa Blue, ABD'li pornografik film oyuncusu.

Blue Network

Blue Network 1927-1945 yılları arasında etkinlik gösteren Amerikan radyo şirketi. 1927 yılında National Broadcasting Company'nin iki radyo ağından biri olarak yayına başlayan Blue Network 1945'te American Broadcasting Company adını almıştır.

Miğferli Kakadu

Gang-gang Cockatoo, (:Miğferli Kakadu) ''Callocephalon fimbriatum'' Guguksular (Cuculiformes) takımının, papağangiller familyasından, kül rengi, başı ve tepeliği kırmızı olan bir kuş türüdür. Mary River kaplumbağası gibi bu guguklu kuş türü de Avustralya'...