American League Doğu Grubu

doğu

Doğu, gündoğusu ya da eski dilde şark, Güneşin sabah doğduğu yön. Ayrıca Doğu sözcüğü Yakın ve Uzak Doğu bölgelerinin tamamına verilen isimdir.

Atlanta Braves

Atlanta Braves, ABD'nin 1966 yılından beri Atlanta, Georgia şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin National League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

Baltimore Orioles

Baltimore Orioles, ABD'nin Baltimore, Maryland şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin American League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

Boston Red Sox

Boston Red Sox, ABD'nin Boston, Massachusetts şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin American League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

Florida Marlins

Miami Marlins, (eskiden: Florida Marlins) ABD'nin Miami, Florida şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin National League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

New York Mets

New York Mets ABD'nin 1883 yılından beri New York, New York (eyalet) şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin National League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

New York Yankees

New York Yankees, ABD'nin New York, New York (eyalet) şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin American League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

Tampa Bay Rays

Tampa Bay Rays

Toronto Blue Jays

Toronto Blue Jays