Amerikan Pastası Aşk Kitabı

Amerikan pastası aşk kitabı ile ilgili bilgilerin yer aldığı sayfamız: Aşk Kitabı Amerikan Pastası Aşk Kitabı "The love of book" Amerikalı Universal şirketinin 2009 yılında çıkardığı serinin 7 filmidir.

Konusu

Lise çağında olan üç gencin cinsel tecrübeye sahip olmaması ve bu tecrübeye sahip olabilmek için verdkileri çaba.

Özeti

Lise çağında olan üç arkadaş cinsel deneyim yaşamamıştır ve bu onları rahatsız etmektedir. Çözüm yolunu ise kütüphanede şans eseri buldukları "sexin incili" adı verdikleri kitapda ararlar.Kitap çok eskidir ve bir çok sayfası yok olmuştur. Bilgi eksikliği nedeniyle kitap işlerine yaramaz. Kitabın yazarını bulup kitabı yeniden toplamak isterler. Kitaptaki numaraları arayarak yazarlarına ulaşılar. Kitabın ana yazarı Levinst adında biridir (Her amerikan pastasında görülen adam). Levinst'i ver üç kafadar arkadaş kitabı yeniden toplarlar. Hepsi cinsel tecrübelerini edinirler bu kitap sayesinde. Stifler karakterine bu kitapda fazla yer verilmemiştir. O sadece istediği kızı elde edebilen birini canlandırmaktadır.

Müzikler

Amerikan Pastası yapımcıları bu işi biliyor çok meşhur ve ünlü sanatçılardan çok güzel eserler almışlar bunlardan bir kaçı 1.Freddy Rawsh feat. Erick Ramon -smoke alarm- 2.Katy Perry Hot n Cold


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.