An Early Martyr And Other Poems

Trilobita

Trilobitler (Trilobita), eklembacaklılar (Arthropoda) bölümünün fosil sınıfıdır.

Joseph Conrad

Joseph Conrad (d. adı Józef Teodor Konrad Korzeniowski; (d.

Clive Staples Lewis

Clive Staples Lewis (29 Kasım 1898 - 22 Kasım 1963) Belfast, İrlanda`da Protestan bir aileye doğan İrlandalı yazar ve öğretim görevlisi.

William Carlos Williams

Yazar bilgi kutusu

Brooklyn Botanic Garden

Brooklyn Botanic Garden (BBG) Brooklyn'deki bir botanik bahçesi. Manhattan'a metroyla 25 dakika uzaklıktadır. 1910'da kurulmuştur ve her yıl dünyanın birçok yerinden 700.000'in üzerinde kişi tarafından ziyaret edilir.

İnternet kültürü

İnternet kültürü adındanda anlaşılacağı üzeri internet bilgi ve iletişim çağı veya bir nevi elektronik iletişim devrimi sonrası bu teknolojinin gündelik yaşamda olağan bir sıklık ötesinde aşırı kullanımı bir noktada internet bağımlılığı gibi klasik tıp bi...

Tropik Bunalım On

Tropik Bunalım On 2005 Atlantic kasırga sezonunun onuncu tropik siklonu idi. Bunalım, 8 Ağustos'ta Atlas Okyanusu'na giren bir tropik dalga sonucu 13 Ağustos'ta meydana geldi. Şiddetli rüzgar değişiminden dolayı, bunalım zayıf kaldı ve fazla güç duruma ge...

Christian Lous Lange

Christian Lous Lange ( 17 Eylül, 1869 – 11 Aralık, 1938), Norveçli tarihçi, öğretmen, ve siyaset bilimcidir. Lange, enternasyonalizmin teori ve uygulamasında dünyanın önde gelen savunucularından birisi olmuştur.

Antoin Sevruguin

Antoin Sevruguin (yaklaşık 1830 – 1933) İran'da Kaçar Hanedanı (1785–1925) sırasında yaşamış fotoğraf sanatçısı.