Andora - Y��Netimi

Andora

Andorra Prensliği, güneybatı Avrupa'da, Pirene Dağları'nda, denize kıyısı olmayan, Fransa ve İspanya arasında küçük bir ülkedir.

Andarin / Andora

Andora - Yönetimi

Ülke adı: Resmi tam adı: Andora (Andorra) Prensliğikısa şekli : Andora (Andorra)Yerel tam adı: Principat d'Andorrayerel kısa şekli: AndorraYönetim Biçimi: Parlamentoyla Yönetilen Yetkisiz PrenslikBaşkent: Andorra la Vellaİdari bölümler: 7 bölge; Andorra l...

Campionat de Lliga

Spor Ligi

Andorra hükümet başkanları listesi

Andorra hükümet başkanları listesi (Katalanca: ''President del Govern Andorrà'', Fransızca: ''Chef du gouvernement d'Andorre''), Andorra Prensliği Hükümeti'nin başkanlarının listesidir.

Nedim Malik

Andra Pradeş'deki yüksek öğretim kurumlarının listesi

Andra Pradeş'deki yüksek öğretim kurumlarının listesinde Hindistan, Andhra Pradesh eyaletinde bulunan üniversiteler ve meslek eğitimi veren diğer yüksek eğitim kurumları sıralanmıştır.

Ràdio i Televisió d'Andorra

Ràdio I Televisió d'Andorra, SA (Radyo ve Televizyon Andora, PLC veya RTVA), kamu hizmeti televizyon ve radyo yayın hakları Andora prensliğinde bulunuyor. Bir televizyon kanalı, ATV ve bir radyo istasyonu, RNA izlemektedir; ikisi de Katalanca yayın yapma...