Arn Anderson

Suede

Suede (ABD'de The London Suede adıyla da anılır) 1990'lı ve erken 2000'li yıllarda aktif olmuş, Britpop müzik türünü başlatan gruplar arasında gösterilen ve İngiliz gitar-grubu rock müziğini yeniden oluşturan bir İngiliz alternatif rock grubudur. Birçok...

yüksek atlama

Yüksek atlama atletizmin bir dalıdır. Koşarak hız kazandıktan sonra sağlam iki dik sehpanın arasındaki çıtanın üzerinden atlayarak yapılır.

Souled Out

çeviri

El Salvador tarihi

El Salvador ülkesinin tarihi Meksika`da başlamaktadır. Toprakların adına ilk kez Meksika`dan gelen İspanyolların adında rastlanır. Nahuatl dilindeki adı olan "Cuscatlan" veya "Cuxcatlan", yani verimli toprak anlamına gelen bu adlar ile anılır.

Candice Michelle

Candice Candice Michelle

WWE Hall of Fame

WWE Hall of Fame ''(WWE Şeref Kürsüsü)'', WWE kariyeri bouynca emek verenlerin ödüllendirildiği bir profesyonel güreş şeref unvanı'dır. 1 Şubat 1993'te WWF Monday Night Raw'da duyurulmuş ve ilk olarak programdan 5 gün önce vefat eden Andre the Giant takdi...

Satellite Ödülleri 2004

9. Satellite Ödülleri, 23 Ocak 2005'te International Press Academy tarafından gerçekleştirildi. 2004 yılının en iyi filmleri ve televizyon programları ödüllendirildi.