Asker�� Y��Ksek I��Dare Mahkemesi

An-12

Çıkarsa Tezkere, Bilal Gitsin Askere

Çıkarsa Tezkere, Bilal Gitsin Askere, İsrail-Lübnan krizi sonrası Türkiye'nin Lübnan'a BM Barış Gücü UNIFIL kapsamında asker göndermesine karşı çıkan sivil toplum kuruluşlarının başlattığı Asker Gönderme işlemleri için kullanılan sloganıdır.

Askerî Yüksek İdare Mahkemesi

Askerî Yüksek İdare Mahkemesi ya da kısaca AYİM, Türkiye'de askeri idari yargı alanında faaliyet gösteren tek mahkemedir. 4 Temmuz 1972 tarih ve 1602 sayılı kanunla kuruldu.

Çıkarsa Teskere, Bilal Gitsin Askere

Çıkarsa Teskere, Bilal Gitsin Askere, İsrail-Lübnan krizi sonrası Türkiye`nin Lübnan`a BM Barış Gücü UNIFIL kapsamında asker göndermesine karşı çıkan sivil toplum kuruluşlarının başlattığı Asker Gönderme! kampanyasının sloganıdır.

Tıkız-Açık Topoloji

tıkız-açık topoloji, bir topolojik uzaydan bir diğerine tüm sürekli gönderimlerin oluşturduğu küme üzerine konan bir topolojidir. Fonksiyonel analizde fonksiyon uzaylarına konan doğal bir topolojidir.

Değişme özelliği

Değişme özelliği, matematikte işlemin sonucunu değiştirmeden diğer öğelerin yerini değiştirebilme özelliğidir. Matematikteki birçok işlem için çok temel bir özelliktir, birçok ispatlama bu özelliğe dayanır.

Kazakistan Silahlı Kuvvetleri

Kazakistan Silahlı Kuvvetleri (Kazakça: Қазақстанның Қарулы күштері / ''Qazaqstannıñ Qarwlı küşteri''), Kazakistan'ı gelebilecek askeri tehditlere karşı korumakla görevli silahlı kuvvetlerdir. Ana birimleri, Kara Kuvvetleri, Hava ve Hava Savunma Kuvvetler...

Ma Bufang

Haziran 2010.  ^ Zedong Mao; Michael Y. M. Kau; John K. Leung (1986). Michael Y. M. Kau; John K. Leung (Edl.). The Writings of Mao Zedong, 1949-1976: September