Ayna Ayna (Dizi)

Kısaca: Ayna Ayna, orijinal ismi Mirror Mirror olan Türkiye'de BRT televizyon kanalında yayınlanmış 1995 Avustralya-Yeni Zelanda yapımı tv dizisidir. Dizi 20 bölüm olarak tek sezon sürmüştür. Her bölüm 24 dakikadan oluşmaktadır. ...devamı ☟

Ayna Ayna, orijinal ismi Mirror Mirror olan Türkiye'de BRT televizyon kanalında yayınlanmış 1995 Avustralya-Yeni Zelanda yapımı tv dizisidir. Dizi 20 bölüm olarak tek sezon sürmüştür. Her bölüm 24 dakikadan oluşmaktadır. Oyuncular ve karakterler * Petra Jared —rolü: "Jo (Josephine) Tiegan" * Michala Banas — "Louisa Iredale" * Nicholas Hooper — "Nicholas" * James Ashcroft — "Tama" * Jeffrey Walker — "Royce Tiegan" * Nicholas Hammond — "Sir Ivor Creevy-Thorne" * Peter Bensley — "Andrew Tiegan" * Judith McIntosh — "Catherine Tiegan" * Michele Amas — "Primrose Iredale" * Gerald Bryan — "Joshua Iredale"

Dizinin konusu

Jo ve babası 1995 yılında alışveriş yaparken antika eşyalar satan bir mağazadan oval bir ayna alırlar. Jo'nun odasına ayna yerleştirilir. Jo ardından aynada kendi yansımasının dışında bir görüntü fark eder. Karşısındaki kişi 1919 yılında yaşayan Louise'dir.

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.