B��Cek

ünlü türemesi

Ünlü türemesi, ünsüz ile biten bir kelimeye "-cak,-cek,-cık,-cik" ekleri getirildiğinde ortaya çıkan durumdur.

Sefarad

Sami Levi (Solist)Doğum tarihi : 13 Nisan 1981Doğum yeri : İstanbul1998 yılı Göztepe Lisesi mezunu. 5 yaşında Ana Okulu�nda müzikle tanıştı. İlkokulöğretmeni Levi ailesini Sami�nin sesi konusunda uyardı ve mutlaka değerlendirmesini söyledi.

Dünya Doğa ve Doğal Kaynakları Koruma Birliği

Dünya Korunma Birliği ya da Doğa ve Doğal Kaynakların Korunması için Uluslararası Birlik (''International Union for Conservation of Nature and Natural Resources'' (IUCN) doğal kaynakların korunması amacı ile kurulmuş uluslararası bir organizasyondur.

Dünya Korunma Birliği

Dünya Korunma Birliği ya da Doğa ve Doğal Kaynakların Korunması için Uluslararası Birlik (``International Union for Conservation of Nature and Natural Resources`` (IUCN)) doğal kaynakların korunması amacı ile kurulmuş uluslarası bir organisyondur.

Verilog

Verilog elektronik sistemleri modellemek için kullanılan bir donanım tanımlama dilidir. Verilog (bazen “Verilog HDL” olarak da adlandırılır) analog, sayısal ve karışık işaretli devrelerin tasarımını, doğrulanmasını ve yürütülmesini değişik düzeylerde dest...

Hasan b. Mahmûd el-Bayâtî

#Hasan b. Mahmûd el-Bayâtî, ``Câm-ı Cem-í‚yîn``,

Ceki Benşuşe

Ceki Benşuşe (d. 19 Temmuz 1980, İstanbul), Yahudi asıllı Türk gitarist.

CEK

Cem Stamati

Cem Stamati (d. 21 Ocak 1981, İstanbul), Yahudi asıllı Türk bas gitarist.

Alibeyköy Merkez (İstanbul tramvayı)

tramvayı (Cibali - Alibeyköy Cep Otogarı) ※ Aslında platform numarası yok. Alibeyköy Camii Osmanlı Parkı ^ a b c T5 (Eminönü - Alibeyköy Cep Otogarı) Tramvay