Baby Won`t You Please Come Home

Forbidden (album)

``Track Listing``

Lilarcor

Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.

Woodstock Festivali

İlki 1969`da yapılan müzik festivali.Daha sonra 1994 ve 1999 yıllarında yapıldı.Üç festivalin de organizatörü Michael Lang`tir.

The Parking Ticket (Vampir Avcısı Buffy)

"Once More, With Feeling" adlı Buffy The Vampire Slayer bölümünde, kendisine park cezası yazan trafik polisine mazeretlerini sıraladığı ve sadece fakir bir kızdan başka biri olmadığını belirttiği, çok kısa bir şarkıdır. Sözleri:

Elvis Presley şarkıları

Elvis Presley`in 1953 yılından 1977 yılına kadar yapmış olduğu tüm şarkıların listesi:

With the Beatles

Albüm 2

Emilia Rydberg

Emilia Rydberg (d. 5 Ocak 1978, Stokholm, İsveç), daha çok bilinen adıyla Emilia, İsveç doğumlu pop müzik şarkıcısı.

Please Come Home for Christmas

Please Come Home For Christmas blues şarkıcısı Charles Brown tarafından 1960 yılında yayımlanmış bir şarkıdır. Bon Jovi bu şarkıyı yeniden düzenleyerek 1994 yılının sonunda sadece İngiltere tekli olarak piyasaya sürmüştür. Şarkı İngiltere listelerine 7 nu...

Nauru Bwiema

Nauru Bwiema (Nauru'nun Şarkısı), Nauru'nun ulusal marşıdır. Sözleri Margaret Hendrie tarafından yazılmış ve Laurence Henry Hicks tarafından bestelenmiştir. İlk olarak bağımsızlık yılı olan 1968'de kullanılmıştır.