Ben Folds Five

Kırmızı Başlıklı Kız (film)

Kırmızı Başlıklı Kız aynı adlı masalın 2005 yılında, 21. yüzyıla uyarlanmış, animasyonudur. Hepimiz Kırmızı Başlıklı Kız'ın hikâyesini biliriz.

Piyano Rock

Piyano rock ana enstürmanın piyano olduğu alternatif rock tarzıdır. Piyanoyu bazen vokalistler çalar.

Baldwin Piyano

Baldwin Piyano ABD merkezli bir piyano üretim şirketi. Amerikalı Dwight Hamilton Baldwin tarafından kurulan şirket. Erie Country, Pensilvanya'da doğmuş ve kariyerine düdüklü piyano ve keman öğretmenliği yaparak başlayan Dwight Hamilton Baldwin, Cincinnati...

John Alagía

John Alagía, müzik yapımcısıdır. Louisville, Kentucky kökenli olan Alagía, Georgetown University'den mezundur. Dave Matthews Band ve John Mayer ile yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. John Alagía'nın Doug Derryberry ile birlikte Derryberry & Alagia adında...

Ghost Of The Robot

Ghost of the Robot (GOTR) Güney Kaliforniya'da kurulan alternatif rock grubudur. Etkilendikleri gruplar ve müzisyenler; Nirvana, Weezer, Bob Dylan, The Beatles, David Bowie, Rolling Stones, Pavement, Ben Folds, Pink Floyd, Muse, ve Radiohead.

Ben Folds

Benjamin Scott Folds (d. 12 Eylül 1966) Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Ben Folds Five grubunun baş elemanı ve piyanistidir. Grup 2000'de dağıldı ve Folds, solo sanatçı olarak kariyerine devam etti. Bu süre boyunca üç tane stüdyo albümü yayımladı.