Beni Unutma

Kısaca: Beni Unutma 2010 yapımı ABD yapımı Sinem a Filmdir.Bir romantik dram olan Beni Unutma’da Robert Pattinson, Tyler isimli New York’ta yaşayan ve bir trajedinin tüm aileyi dağıtmasıyla babasına (Pierse Brosnan) karşı isyankar hale gelen bir genci canlandırıyor. ...devamı ☟

Beni Unutma 2010 yapımı ABD yapımı Sinem a Filmdir.Bir romantik dram olan Beni Unutma’da Robert Pattinson, Tyler isimli New York’ta yaşayan ve bir trajedinin tüm aileyi dağıtmasıyla babasına (Pierse Brosnan) karşı isyankar hale gelen bir genci canlandırıyor.

Konu

Tyler, kaderin bir oyunu sonucu Ally (Emilie de Ravin) ile tanıştığı güne kadar kendisini kimsenin anlayamadığını düşünmektedir. Aşk aklına gelen en son şey olmasına rağmen, Ally’nin beklenmedik şekilde kendine çok iyi gelmesi ve ondan ilham alıyor olmasıyla ona yavaş yavaş aşık olmaya başlar. Bu aşkla beraber mutluluğu ve hayatındaki anlamı da keşfeder. Az bir zaman sonra sırların ortaya çıkması ve trajedinin yeniden boy göstermesiyle, onları bir arada tutan sebepler aksi yönde etki etmeye başlar. 2010 yazında geçen Beni Unutma, aşkın gücü, ailenin hayatlarımızdaki rolü, tutkuyla yaşama ve birinin her gün süre gelen hayatındaki değerler üzerine unutulmaz bir hikaye.

Oyuncular

Dış bağlantılar

* * * * *

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.