Beylikdüzü

Beylikdüzü, İstanbul’un batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır.

Beylikdüzü

Beylikdüzü ile ilgili bilgilerin yer aldığı sayfamız: Beylikdüzü, Büyükçekmece

ilçemiz 10 mahalleden oluşmaktadır.Havası mükemmel denecek kadar güzel.İstanbulun yeni gözbebeği.yeraltı su kaynaklarına sahip güzel bir ilçedir.Alışveriş merkezleri oldukça yoğundur.tek eksiği kültür merkezleri .YEŞİLVADİ projesi gerçekleştiği anda bambaşka bir şehir olacak.İstanbul buraya akın edecek.Başkanımızdan elini çabuk tutmasını istiyoruz.ulaşım problemi çözüldüğü anda ve projeler ortaya çıkmaya başlayınca daha yaşanır bir kent olacak.O zaman kentimize bugünden daha çok sahip çıkmamız gerekecek.BAŞKANIMIZA ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
Beylikdüzü önceki başkan Sn. Vehbi Orakçı''nın başarılı çalışmalarının ardından şimdi de yeni Başkan adayı Sn.Yusuf Uzun''la yaşanabilir bir örnek belediye olacak. Şahsen buna inanıyorum. Bildiğim kadarıyla modern ve çağdaş bir kent olma yolunda Beylikdüzü için olağanüstü projeleri var. Bence de Beylikdüzü''nün artık sınırları zorlaması ve aşması gerekiyor. Hadi hayırlısı. Birlikte göreceğiz kısmetse.
burası harika bir yer cennet gibi.havası,ulaşımı,eğitim olanakları çok güzel .etrafta hastahaneler we dolu alişveriş merkezleri war .pazarı,belediyenin yaptıgı yenilikler,etrafın temizliği we düzenli olmasi harika başkanımıza cok tesekkur ediyoruz

İlgili konuları ara

Yanıtlar